peterd108

Jaký máte telefon?

Nejlepší odpověď
led

Takú krabičku, do ktorej idú dráty. Keď chcem zavolať zatočím kľukou a hovorím do lievika.

Další odpovědi
Kepler

Hloupé véčko Alcatel se slušným foťákem. Pro mě asi optimální volba, chytrý telefon absolutně nepotřebuju. Vydrží nabitý celý týden, což je k nezaplacení.¨

marci, porušila jsi autorská práva, ale protože náš stejný názor jako já, tak ti povolení dodatečně a milostivě uděluji 🙂

aliendrone

Hezký, takový chlapsky roztomilý! ;) :D :D (Mluvím o svém „oblíbenci“, ty ostatní, které používám nestojí za řeč – chatrný plečky co pořád somrují o nabití!) :(

Kryšpín

Mobil, pevnou linku, vysílačku a nejlevněji volám když otevřu okno a zavolám

Edison

Vyhovující.

marci1

Úplně klidně si mohu ofotit Keplerovu odpověď:
„Hloupé véčko Alcatel se slušným foťákem. Pro mně asi optimální volba, chytrý telefon absolutně nepotřebuju. Vydrží nabitý celý týden, což je k nezaplacení“.

Drap

Mám dva, jeden mobilní, druhý pevný.

ivzez

Hloupý tlačítkový mobilní bez foťáku a bez rádia.

Arne1

Ne úplně nejmodernější smartphone. Potřebuji kromě telefonování i komunikaci po Internetu. Bez navigace se také neobejdu.

quentos

Tlačítkovou Nokii 220 s foťákem. Klidně by mohla být i chytrá, ale zakázal jsem jí to, přece nebudu dávat hříšné peníze za online připojení, které bych možná využil tak jednou do měsíce…

Melanie.Mell

Cerny:)

miroslav.bk

Samsung Galaxy A3 2016, Samsung Galaxy Win, thl4000,Nokia 6210

Klaproth

Mobilní i pevný.

Kepler

led: tak to by byl exponát do Národního technického muzea! Fakt závidím. Úplně nejlevnější ale je zavolat si z okna.

led

A klasické papierové poháriky spojené niťou, mladý muž, to si nepamätáte?

Kepler

Samozřejmě, že pamatuju a taky s bráškou používali. Naprosto odolné vůči rušení a nemuseli jsme nabíjet. Škodila jen kudla nebo nůžky.

aliendrone

Pche – tady se nikdo nenechá napálit! Led posílá zprávy po havranech, v případě nutnosti utajení po rarášcích (ti se nikdy nenechají chytit, takže ani šifrování není třeba!) – zkrátka nejpokročilejší incantatrixní technologie!

To co má na stole s kličkou je těžítko kombinované s mechanickým tužkovým ořezávátkem! A to nutně potřebuje, protože grimoáry kleteb a prokletí se píší jedině krví. Tou je třeba šetřit, i když je pochopitelně cizí – takže aby nedošlo k chybě se text napřed předkresluje obyčejnou tužkou, no. Prej telefon, muehehe! :D

led

Aliendrone, bídní stroje, kdepak jsi dal kameru?!