Avatar uživatele
peterd108

Jaký máte telefon?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1966 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Takú krabičku, do ktorej idú dráty. Keď chcem zavolať zatočím kľukou a hovorím do lievika.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Hloupé véčko Alcatel se slušným foťákem. Pro mě asi optimální volba, chytrý telefon absolutně nepotřebuju. Vydrží nabitý celý týden, což je k nezaplacení.¨

marci, porušila jsi autorská práva, ale protože náš stejný názor jako já, tak ti povolení dodatečně a milostivě uděluji 🙂

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Hezký, takový chlapsky roztomilý! ;) :D :D (Mluvím o svém „oblíbenci“, ty ostatní, které používám nestojí za řeč – chatrný plečky co pořád somrují o nabití!) :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Mobil, pevnou linku, vysílačku a nejlevněji volám když otevřu okno a zavolám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Vyhovující.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Úplně klidně si mohu ofotit Keplerovu odpověď:
„Hloupé véčko Alcatel se slušným foťákem. Pro mně asi optimální volba, chytrý telefon absolutně nepotřebuju. Vydrží nabitý celý týden, což je k nezaplacení“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mám dva, jeden mobilní, druhý pevný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Hloupý tlačítkový mobilní bez foťáku a bez rádia.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Ne úplně nejmodernější smartphone. Potřebuji kromě telefonování i komunikaci po Internetu. Bez navigace se také neobejdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Tlačítkovou Nokii 220 s foťákem. Klidně by mohla být i chytrá, ale zakázal jsem jí to, přece nebudu dávat hříšné peníze za online připojení, které bych možná využil tak jednou do měsíce…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Melanie.Mell

Cerny:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miroslav.bk

Samsung Galaxy A3 2016, Samsung Galaxy Win, thl4000,Nokia 6210

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Mobilní i pevný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

led: tak to by byl exponát do Národního technického muzea! Fakt závidím. Úplně nejlevnější ale je zavolat si z okna.

před 1966 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

A klasické papierové poháriky spojené niťou, mladý muž, to si nepamätáte?

před 1966 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Samozřejmě, že pamatuju a taky s bráškou používali. Naprosto odolné vůči rušení a nemuseli jsme nabíjet. Škodila jen kudla nebo nůžky.

před 1966 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Pche – tady se nikdo nenechá napálit! Led posílá zprávy po havranech, v případě nutnosti utajení po rarášcích (ti se nikdy nenechají chytit, takže ani šifrování není třeba!) – zkrátka nejpokročilejší incantatrixní technologie!

To co má na stole s kličkou je těžítko kombinované s mechanickým tužkovým ořezávátkem! A to nutně potřebuje, protože grimoáry kleteb a prokletí se píší jedině krví. Tou je třeba šetřit, i když je pochopitelně cizí – takže aby nedošlo k chybě se text napřed předkresluje obyčejnou tužkou, no. Prej telefon, muehehe! :D

před 1966 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Aliendrone, bídní stroje, kdepak jsi dal kameru?!

před 1966 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek