zjentek

Je lepší otázka za deset bodů, nebo za tři koruny?

Nejlepší je samozřejmě otázka za všechny prachy. Ale myslím co do ohodnocení.

Odpovědi
aliendrone

Pokud těch otázek nebude ZNAČNÉ množství, ale jen jedna, tak v podstatě obojí je CENOVĚ na tom stejně. Striktně jsou 3 koruny VÍCE, než bezcenné body, ale…
I když za deset bodů nemáš reálně NIC, tak z praktického úhlu pohledu to DNES platí i pro ty 3 kačky, bo CO si dnes za ně koupíš? I sirky snad stojí 4Kč! ;) :D :D

Buď rád za dobu ve které žiješ. Díky pokroku se nám NESTANE to, co kdysi Němcům po 1. světové, tedy že si pro mzdu jezdili chudáci s kolečkem/kárkou. Digitální převod je stejně snadný ať platíš 1 korunu nebo kvadrilion – oproti hotovostnímu. ;) :)

Drap

Ty budeš vyplácet po tře korunách.? To nebude špatné.