Ryboun

Je lepší gramofon, nebo Youtube?

Chci se vás zeptat, určitě znáte gramofon z 20. století a Youtube dnes z 21.století. Ale pouze se chci zeptat, co je podle vás lepší: gramofon, nebo Youtube?

Nejlepší odpověď
kapka

Jsem si chtěla pustit na gramofonu video a furt cerna obrazovka… :D

Další odpovědi
JájsemRaibek

Praskající zvuk z lepíčka je nenahraditelný, když je možné, že i tyto nahrávky na Youtube lze nalézt.

led

Youtube je závislé na elektrike,
gramofón môžeš počúvať na púšti, na záhrade, aj bez elektriky.
Takže výber toho lepšieho závisí aj od miesta užívania.

xxx3

to je podobné jako se ptát, zda je lepší loď nebo letadlo.

jiriii

To si musíš poslechnout, nezáleží na Youtube ale na reprácích.
Starý gramofon má kouzlo které poznáš asi jen ze starejma LP. a s pěknou slečnou a lahodným vínem.