Zvědavý

Pomalé načítání na Youtube

Proč se mi na youtube pomalu načítají videa ? jaký může být důvod ?

Odpovědi
Retko

Resil jsem taky tento problem… Hodne annoying.

Pokud mas aspon minimalne prumerne pripojeni, tak v tom to neni.

Obrovskej rozdil se dostavil s timto addonem do Firefox nebo do Opery – https://addon­s.mozilla.org/en-US/firefox/ad­don/smartvideo-for-youtube-mytube/?src=search

Nevim zda bude i jinam, musis hledat.
V preferencich si tam hlavne dej Start playing right away. A pohraj si s dalsimi nastavenimi jak budes chtit..

Tak Lovu Zdar, teda Youtube Zdar… :)

Pecko

Pokud videa přehráváš ve vysoké kvalitě, může to být způsobeno technickými parametry počítače nebo máš zapnutých moc procesů

Awe

Co takhle pomalá rychlost přopojení?