panenka

Proč se mně na stránce youtube neukazujou klipy a mám tam jen černou obrazovku? Děkuji

Doplňuji:
U všech ne jen u Mozille Firefox

Nejlepší odpověď
led

Je zablokovaný javaskript. Treba ho „dočasne povoliť“ pre danú stránku. Plné povolenie nedoporučujem.
Doplňuji:
nahrajte si doplnok „no script“
https://addon­s.mozilla.org/en-us/firefox/ad­don/noscript/

Další odpovědi
chudst

Dela vam to ve vsech prohlizecich?
Doplňuji:
Proc lide nepouzivaji interpunkci ^^; „U všech ne jen u Mozille Firefox“ – „U vsech, nejen u FF“ nebo „U vsech ne, jen u FF“? – Predpokladam, ze je to druha varianta. Tak zkuste to, co vam radil LED.

led

Chudst,
ozaj prečo nepoužívate interpunkci.
Ináč, ste tu krátko… Ja som žena. 🙂

chudst

Za mystifikaci pri pohlavi se omlouvam :) A pokud vim, ja interpunkci pouzivam, nepouzivam diakritiku z duvodu, ze spousta lidi pouzivajici mobilni ICQ me prosi, at pisu bez ni, ze jim to diakritiku nezvlada. A tak nejak jsem se preucil a pisu bez ni ;)

led

omluva sa prijíma 🙂

išlo mi o to: ak ja nedodržujem pravopis, nemôžem to žiadať od druhých.
Len toľko som tým chcela povedať

led

Na logu je ježibaba na metle 😁

panenka

A co mám tedy led udělat můžeš mě prosimtě napsat postup díky ti moc.

led

https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/search/?q=nos­cript&cat=all&x=0&y=0
stiahni a nainštaluj.
potom feštartuj firefox a hotovo.
kliknutím na modre s v červenom krúžku (na FF-lište možno povoliť/zakázať javascript
PS.
ešte raz. Opatrne pri povolovaní. Keď radšej len dočasne.
Občas sa to S_v _krúžku objaví aj na otváranom pdf, alebo videu – plati to, čo hore
Veľa šťastia. S opatrnosťou ďalej zájdeš.