panenka

Co nainstalovat aby mi šla na Youtube pouštět hudba.

Dobrý den ted jsem si chtěla pustit písničku a ukázalo se mi okýnko,že mi to nejde spustit že si musím něco nainstalovat aby mi to šlo.Můžete mi prosím poradit co to má být?a ještě bych se chtěla zeptat včera jsem si stahovala film a když jsem si ho chtěla stáhnout ukázalo se mi v půlce že se vyskytla chyba můžete mi poradit co udělat aby mi to šlo? děkuji
Doplňuji:
Měla jsem počítač v opravně a ted mi v mém PC chybí spousta věcí

Nejlepší odpověď
quentos

jestli to po Vás chce Adobe Flash Player, tak ten se dá stáhnout třeba zde:

http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/a­nimace/flashpla­yer/

IE a non-IE verze je závislá na tom, co používáte za internetový prohlížeč – zda Intenet Explorer (v tom případě platí verze pro IE) nebo jiný ( > verze non IE)

Další odpovědi
mosoj

Zde jsou oficiální stránky :
http://get.ado­be.com/cz/flas­hplayer/

Klidně nainstalujte tu verzi, která půjde.
Pokud existuje novější bude vás to otravovat a vyzývat k přeinstalaci.

panenka

Ano je tam Quentosi výší verze přehrávače Adobe Flash Player můžete mi poradit kde jí stáhnout?děkuji

quentos

myslím, že už v té hlášce o instalaci by mělo být uvedeno, co že to chce nainstalovat… většinou tomu tak bývá