Avatar uživatele
Fly

Je legální rozdávání letáčků? A jaký je váš názor na tyto lidi?

1) Je legální rozdávánín letáčků uprostřed podchodu? Nebo na to potřebujete néjaké oprávnění či povolení? Dík.

2) Jaký je váš názor na lidi rozdávající letáčky? Stoupli by jste si doprostŕed podchodu a rozdávali letáčky třeba s nadpisem Zachrańte tuleně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4507 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
BENYTA

Dle mého je to práce jako každá jiná,zvlášt v dnešní době,prostě se ten člověk ucházel o nějakou brigádu a dostal letáčky...a speciálně o záchranu tulenů bych je rozdávala i zadarmo,bez platu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
P3p!no

1)rozdávání letáčků je legální ale také záleží na tom jestli rozdáváte letáky se zmizelým psem nedo děláte reklamu pro nějakou firmu.

2)lidé rozdávající letáky mi nevadí ale také podle toho co se mi snaží vnutit.Já osobně bych se toho asi nezůčastnil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mně to nevadí.Většinou dělám, že je nevidím.A oni nejsou vlezlí.Prostě-brigáda.Jiná věc je,že se plýtvá papírem,téměř vždy na blbosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Pokud to nejsou pitominy ,tak proč ne a studenti si přivydělají.Stoupl bych si tam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Pokud se jedná o letáčky na dobrou věc, tak proč ne. Ale když mi nutí Jehovisté před obchodem jejich stupidní letáčky Na stráž nebo jak se to vlastně jmenuje... tak to mám vždycky 100 chutí je nakopat do prdele !!! Ať si mají svoji víru, to je jejich věc, ale ať ji nenutí druhým.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Mě tito lidé nevadí, prostě si leták vezmu, v zásadě se s nikým nevybavuju a za rohem vyhodím. Nijak mě to neobtěžuje, ale osobně bych to nedělala. Nemám na to povahu něco někomu strkat a vnucovat na ulici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Nakolik je to legální záleží asi na každé konkrétní společnosti, která letáčky používá jako reklamu pro své zboží, služby či aktivity. Nevím jak kde, a ve kterém městtě, ale např. v pražském metru je na to třeba mít povolení. POkud si daná společnost povolení vyřídí, pak je to legální.

Pro rozdávajícího je to skutečně brigáda jako každá jiná. Mne to celkem nevadí. Záleží, jak moc jsou dotěrní. Pokud jen rozdáváají letáčky, je mi to jedno, jakmile ale zastavují, zdržují a nepustí Vás, dokud na něco nepřistoupíte, pak mi je to dost nepříjěmné. Na druhou stranu ty lidi celkem obdivuji. Tahle práce vyžaduje určitou kuráž a odvahu. Tu já třeba nemám, takže bych si tam nestoupla.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby