Avatar uživatele
anonym

Je i u vás "křečková sezóna " ?

Zavařujete,sušíte a zamrazujete v plném proudu?!
Doplňuji:
Máte někdo zkušenosti se zavařováním v el. troubě ? Sem s nimi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, alenad před 4303 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ne, ale připoměl jsi mi tím, že musím dát višně do lihu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
isteron

U nás sme práve zahájili uhorkovú sezónu . 2 týždne oneskorenú.
Doplňuji:
Áno, asi 5 rokov používame komb. sporák. V trúbe dáme na pekáč vrstvu vody, aby nám nevytiekla po vložení pohárov, zapneme asi 5 minút na 250°C na hornú špirálu. Ak vzduchové bublinky unikajú , potom znížime teplotu na 200 °C a ponecháme si 5 minút zohrievať.

Upravil/a: isteron

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sevos

Jasný,jakosprávní Moraváci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

No ano už vypukla. Přes původní záměr, že úrodou rybízu všeho druhu, angreštu a hlavně malin podělíme děti a zbytky dáme zmrazit, bude paní dnes vařit marmelády a zítra se vrhneme na okurky. Těch je také habakuk. Jahody už máme jen lesní a měsíční, rovněž jsme sklidili docela pěkný česnek. Zaseli jsme druhý hrách a další mrkev.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

zatím nic .......
Doplňuji:
Celá leta jsem zavařovala v elektrické troubě na pekáči – narovnala jsem sklenice tak ,aby se nedotýkaly a nalila na pekáč vodu kousek od okraje a nechala v troubě zavařit – nic se nekazila vše bylo OK. Nyní už nezavařuji a nebo když už ,tak nakládám zeleninu ale bez sterilizace .Tak že odpadá tato práce.

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Já hlavně zamrazuji, později použiji do čajíků…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

mnam,merunkovy dzem,heč,a uz i papám.ja jsem spatny krecek 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tessaia

Já už naštěstí dokončuji. :) Což mi připomíná, že bych měla jít zamíchat rybízový sirup, aby se rozpouštěl cukr. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek