zjentek

Je ekonomická situace v USA stále podobná té z 90. let?

…Kdy zde řadový pracující jednotlivec neměl tucha o cenách služeb ve smyslu energie, vody, telefonní linky a svozu odpadu, bo v poměru k odměně za jím vykonanou práci byly poplatky za tyto služby tak směšné že o nich prostě a jednoduše nevěděl- neměl tucha. Děkuju.

A ještě podotázka: Kdy už i u nás konečně dojdeme do podobné fáze? Anebo ten Západ, ten tzv. kapitalismus, u nás v ČRdeli a potažmo v bývalém východním bloku, KOPÍRUJEME jaksi docela jinak? Nerozumím tomu ale je pravda, že vlastně konkrétně NA TOHLE jsem se já těšil a konkrétně TOHLE také bylo důvodem, proč jsem kdysi dávno takto duševně nevyzrálý také jásal pro Západ. Kdy se tedy dočkám „bonusu“ za jásot? Je zde někdo podobný, kdo přestože nekrade, se bonusu dočkal? Jako ti občané/jednotlivci v USA v 90. letech a dříve a možná i dnes- kdo ví? Děkuju.

Odpovědi
Drap

Myslím, že celkově ekonomická situace v USA mírně zhoršila, i když konkrétně cen energií a těchto věcí se to téměř netýká. U nás taková situace nenastane nikdy. Pokud přece ano, tak nikdo ze současnosti se toho nedožije.

df

Nevím, jak to je v USA. Nikdy jsem tam nebyl a jednou bych chtěl. Protože něco jinýho je o tom slyšet a něco jinýho je to zažít. Atmosféra prostředí je nepřenosná.