Rokio

Je dobrý výkon, že jsem 3 dny v řadě, našel každý den přes 10 Kč?

Udělal jsem hetryk. Za 3 dny jsem nalezl skoro 50 Kč. V úterý, ve středu a dnes ve čtvrtek jsem každý z těchto tří dnů našel více než 10 korun českých. Jeden ze dnů jsem nalezl dokonce přes 20 Kč.

Myslíte si, že je to úspěch?

Odpovědi
agentpv

Kup si detektor kovů a jezdi po koupalištích.
Já šel jednou za větru na pracák a přilítla ke mně po chodníku tisícikoruna, tak jsem si říkal – že bych mohl chodit na pracák každý den.
Samozřejmě že jsem vypátral majitele bankovky a řádně ji odevzdal.

Filip84

Průměrná mzda je něco kolem Kč 40,000.00, přesně to nepotřebujeme, je to v hrubém, pro nás, a taky aby se to lépe počítalo, to budeme brát jako Kč 30,000.00 čistého.

To je tisícovka denně, no a většina lidí nepracuje 30 dnů v měsíci, ale 20 dnů v měsíci (a ti co směnují, tak ještě méně!), takže je to Kč 1,500.00 / den.

Tys vydělal, 50 ÷ 3 = Kč 16.67 / den, tj. 1.11% průměrné mzdy.

Aby to byl, tedy, „dobrý výkon“, musel by být alespoň průměrný, a tedy bys musel vydělat, za ten den, Kč 1,500.00.

Takže: až „3 dny v řadě“ vyděláš Kč 1,500.00 čistého a výše, tak to bude dobrý výkon. Pokud vyděláš „3 dny v řadě“ Kč 1,499.99 a méně, je to špatný výkon.

👉 Otázka je zodpovězena a pevně doufám, že se tu už neobjeví 👈: příště, až budeš chtít vědět, jestli to, co jsi – lhostejno jak – vydělal za den, tejden, měsíc, rok, nebo třeba 3 dny – to je dokonale nepodstatné – tak:

  1. si najdeš, jaká je aktuální průměrná mzda,
  2. zadáš si aktuální hrubou mzdu do kalkulátoru čisté mzdy tady: https://www.vy­pocet.cz/cista-mzda,
  3. vyplníš všecky náležitosti, co ten formulář chce,
  4. potvrdíš, tedy, spočítáš čistou mzdu,
  5. podělíš čistou mzdu číslem 20 a
  6. porovnáš, jestli jsi vydělal „dobře“, tj. alespoň průměrnou mzdu, nebo „nedobře“, tj. méně, než průměrnou mzdu.

👆👆👆 PTÁT SE NEBUDEŠ!!! 👆👆👆