Fakes147852

Je dobre v ponozkach byt venku cely rok?

chci znat názor????

Nejlepší odpověď
annas

Domnívala jsem, že jste už chození v ponožkách vyřešil před půl rokem.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-v-pohode-byt-v-ponozkach-
„Je v pohodě být v ponožkách venku?“

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-byste-delali-kdyby-jste-ztratili-vsechny-boty-a-museli-jste-ven-v-
„Co byste dělali, kdybyste ztratili všechny boty a museli jste jít ven v ponožkach?“

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-dobre-venku-chodit-v-ponozkach-kdyz-nechci-byt-

„Je dobré venku chodit v ponožkách, když nechci být bosky?“

Záleží na vás, zda vám vyhovuje chodit v ponožkách místo bosky, nebo už máte nové boty, takže si ponožky navléknete do bot.

Dělejte to, co vám vyhovuje. Roztrháte víc ponožek, tudíž moc neušetříte.

Co je dobré pro jednoho, může být špatné pro druhého.

Další odpovědi
Drap

Otázka je nejasná. Pouze v ponožkách bez bot? V takovém případě to ponožky zřejmě nevydrží a i kdyby to ustály, je dobré ponožky občas vyměnit.
Pokud myslíš ponožky současně s botou, tak to je možné, ale záleží na druhu obuvi, na společenském dění a na tom, co komu vyhovuje.

iceT

Ponožky nosím jen v zimě a když je chladno do bot. Jakmile počasí dovolí, ponožky odkládám. Ani doma nenosím ponožky.

agentpv

Ne. doporučuji je aspoň jednou za týden vyměnit (společně se spodním prádlem).
A v létě chodím v sandálech bez ponožek.

Edison

Já bych toho chtěl… Co takhle kapka pokory!! Neškodila by!!

Už seš s těma ponožkama trapnej, milionkrát ti lidi odpověděli.