Kazatel

Je cilem NATO popostrcit Ukrajince k utoku na Donbas a pak vyckat, jestli bude Donbas zadat Rusko o pomoc?

A pokud se tak stane a Rusko nebude necinne prihlizet vyvrazdovani tamnich rusky mluvicich obyvatel, mimo jine i pomoci munice a zbrani dodanych ze Zapadu, nastane „konecne“ ta prava kyzena vrava?

Nebo cekate jeste nejaky jiny druh provokace, jez by se svedl na Rusko a ospravedlnil obchodni i valecne choutky nejmenovanych zapadnich mocnosti?

Nejlepší odpověď
_Bůh_

Jak mohou Ukrajinci útočit na Donbas, když je Donbas na Ukrajině?
Jestli se tam Rusům nelíbí, tak ať si odejdou třeba na Sibiř.
Sudety jsme tu už jednou měli, tam byli Němci taky „utlačovaní“ zlými Čechoslováky. Ještě že je Hitler osvobodil, byla to vůle Sudet připojit se k Německu.

Další odpovědi
Kryšpín

NATO nebude útočit je to obranný pakt