dust8

Je chození naostro zdravé?

Nejlepší odpověď
Nassin

Ne, protože...

Ne, protože chlupy, nedej bože kůže na pohlaví sevřená zipem…

Další odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Je to hloupost a nic zdravého to není. Možná je to módní záležitost, ale smysl to nemá. Hygiena je důležitější.

marci1

Ne, protože...

Ne. Je to nehygienické, nebezpečné pro kůži a intimní partie. Nedokáži si představit, že bych měla oblečené šaty nebo sukni „na ostro“ a foukal silnější vítr. 🙂
„Jestliže zvolíte nevhodné oblečení, vaše intimní partie spatří celý svět, což může vést k nejrůznějším situacím.
Prašné a špinavé prostředí může hlavně ženám preferující volné kraťasy či sukně způsobit vážné zdravotní problémy.
Z hlediska hygiena je nutné oblečení denně prát.
Materiál u kalhot je většinou hrubý, což znamená odřeniny a otlaky.
Pozor na poklopec či zapínání. Může dojít ke skřípnutí intimních partií.
Časté chození bez podprsenky může ovlivnit tvar prsou.“

https://www.tre­nyrkarna.cz/blog/cho­zeni-naostro-vyhody-a-nevyhody-n825

Alesh

Ano, protože...

Ale pouze za předpokladu, že od pasu dolů nemáš žádné oblečení, jsi tedy ultra naostro! 😉 Jo, možná sukni bys mohl mít. 🙂
Není nic lepšího pro partie, než je řádně luftovat, to je jasné.

Dochy

Ano, protože...

Tak ohánět se hygienou s tím že vše musí být hezky zaplášťované??? Intimní partie obvykle nikdo netahá po zemi. Ta trocha prachu co se dostane nahoru by se tam z části dostala tak jako tak. Ta látka nezachytí vše. Navíc místo toho aby to větralo se to tam hezky paří ve vlastní šťávě – opravdu hygienické.

Samozřejmě – zip je relevantní poznámka, ale existuje i bezpečné oblečení 😉

marci: uvést z celého článku jen kapitolku s riziky a vynechat tu s klady není moc objektivní.

paul1

Ne, protože...

Není to moc hygienické. Ale např. Skotové v sukních nakrátko chodí, viděl jsem nějaké fotky na internetu (seděli a při tom sukně odhalila to, co mělo být zakryté). Je to blbé, když přijde vítr, tak mohou být problémy. Nedávno jsem slyšel, že Anglická královna má dole v sukních našité rybářské olůvka. To ji zabezpečuje sukni při vystupování z letadla, kdy se často stává při scházení po schůdcích, že fouká dost silný vítr a je nebezpečí nazdvihnutí sukně 😁

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.