bububabu

Je Český slavík fraška?

Nepřipadá vám už trapné, že už spousta let vyhrávají první místa ti samí zpěváci?
Koho byste rádi viděli jako vítěze a fandíte vůbec této soutěži?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, je to fraška a vždycky byla. Od zhruba 70. let 20. století do pádu komunismu byly jeho výsledky z politických důvodů falšovány. V roce 1970 nejvíce hlasů v kategorii zpěvaček získala Marta Kubišová, výsledky nesměly být publikovány. Takže této anketě nefandím. Úroveň českého popu mi připadá dost trapná, takže ani svoje oblíbence žádné nemám.

Další odpovědi
zjentek

Ne fraška, šaškárna je to.

xxx3

Mně Český slavík přijde jako nějaká recese. Karel Gott bude patrně vyhrávat i po smrti, také ostatní ocenění vyhrávají absolutně bez vztahu k tomu, jestli zrovna hrají, nebo vydávají desky. Ortel na druhém místě mezi zpěváky.....to by znamenalo, že tu je vlastně po Karlovi už jenom naprostá pěvecká pustina. TV Nova by mohla ušetřit, kdyby za rok vytáhla starší ročník (a je jedno jestli starý 5 nebo 10 let) a vysílala to jako živý přenos. Výsledky stejně budou jako přes kopírák.

Mc Merkurion

… vono to bude asi tim, že na tu soutěž se dívá stále stejný okruh diváků, a podle toho vypadá hlasování …

Lamalam

Tyhle věci nesleduji. V sobotu večer jsem před slavíkem Mattoni dala přednost kultuře, byla jsem na koncertu Eltona Johna.

Šidlo

nie je to náhodou o hlasovaní ľudu? potom je to legitímne.....

máte podozrenie z falšovania hlasov? to treba riešiť na polícií, či?

marci1

Připadá mi to takové nějaké smutné. Je to už divné tím, že ocenění zpěváci či skupiny si vůbec pro cenu nepřijdou a „Slavíka“ bojkotují. 🙂

ivzez

Soutěž není fraška, ani její výsledky nejsou trapné.
Jde o hlasování posluchačů (diváků, …) → výsledky
vyjadřují oblibu interpretů.

Nedovolila bych si kritizovat vkus hlasujících občanů.

Něco jiného může být „slavnostní vyhlášení výsledků“,
tam už kritika na místě je. [Úroveň je na pořadatelích.]

_________

Vypadlo mi jedno slovo )–: