Anonymous198

Je blbost chodit do autoškoly 2 měsíce před dovršením věku?

Děkuji za odpověď.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Edison

Podle toho, jak dloho kurz trvá. Spočítej si to tak, aby ti závěrečky vyšly po dovršení zákonem stanoveného věku.

doplnění: Před dovršením stejně ŘP nedostaneš. A je nesmysl pak mít přestávku v ježdění… Chce to hned začít sám… Já přišel s ještě mokrejma papírama dom (v poledne jsem jej dostal) a ve dvě hodiny jsem fíroval wařbuchta aspoň pro benál. AŠ jsem dělal ve fáčku. Sámo, že jsem i to taknování ručního mixu podělal… Dobrá škola… 😁

Bobek 2

Proč by to měla být blbost? Kdybys studoval střední dopravku, tak bys dokonce musel, a víc než dva měsíce předem.

jáára

Já sem dělal taky auto v sedmnácti letech. Úplně normální.

cukrar

Není to blbost.