mrtvyhubar

Je bezpeční očkovat se vakcínou AstraZeneca?

V nemecku 31 prípadov cerebralni trombzi, z toho 9 umrti.

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím co je bezpeční očkování? Pokud tím myslíš, zda je očkování touto vakcínou bezpečné, tak záleží na výře v daného výrobce. Jisté výsledky bezesporu má a prokázané procento úmrtí je velmi malé. Já osobně, kdyby byla ta možnost, vyberu si něco jiného.

Další odpovědi
Pepa25

Ano, je. Pravděpodobnost trombózy po vakcíně je stejná jako bez ní (0,0002 %). To asi 10× větší pravděpodobnost než vyhrát druhé pořadí ve Sportce.

Ametyst

Možná je stejně bezpečná jako jiné, jenomže EU vede vztekle válku proti Británii, tak se každý argument hodí. Osobně bych trombózy přičítala lockdownu a nemožnosti vést normální život, včetně sportování, výletů, atd.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ux1wOLrNm50

paul1

Já jsem už po 1. očkování vakcínou Pfizer. Kdyby mi nabízeli AstruZeneca, tak bych váhal. Možná ale celý ten zmatek okolo této vakcíny je jen takový hoax. Ukáže se po čase, jak o vlastně je.

marci1

Názory a informace o této vakcíně se stále mění. Změnila dokonce i název:
https://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/trombo­zy-po-vakcine-astrazeneca/r~839e9d8­c91f311ebb98b0cc47ab5­f122/?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu#dop_ab_va­riant=546111&dop­_source_zone_na­me=hpfeed.sznhp­.box&dop_req_id=2bsZh1kF­H1T-202103311834&­dop_id=11081239

plebs

Je to lepší než nic akorát mám dlouhé vedení pochopit nejdříve nebyla bezpečná nad 65 let a nýní do 65 let.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.