Lgee

Je bezpečné zůstat doma?

Jelikož ve měste hodnoty o3 přeskočily limit, mam opustit město? Smogova situace vyhlášene nebyla, nikdy se mi nic takoveho nestalo.

Odpovědi
Hlada

Věř, že se ti ani dál nic nestane. Nemusíš panikařit ani nikam utíkat.

marci1

V Litvínově je smogová situace č. 4-„Zhoršená“. Lépe je zůstat doma a nevětrat. ☹
Doporučení:
„Všichni lidé mohou pociťovat lehké zdravotní problémy (zejména při delším pobytu venku). Citliví lidé mohou pociťovat závažnější zdravotní problémy a měli by omezit pobyt venku.“
https://www.in-pocasi.cz/predpoved-pocasi/cz/ustec­ky/litvinov-216/ovzdusi/