Rokio

Je Asmodeus vzhledově přitažlivý?

Pokud vezmeme dnešní pohled na krásu, je tento pekelný kníže krásný?

Odpovědi
Zvidatel

Asi jak pro koho. Komu se líbí rohy a tak.. ;)
Avšak jeho podoba je nejasná, nejednotná a u démonů nejde o fyzický vzhled, ale o to, co představují (myšleno zlo. tím bude i jejich vzhled zlý, přesněji zlověstný).
Možná se líbí těm, co jsou věřící a tíhnou ke zlu.

marci1

Rozhodně si krásu představuji jinak. Asmodeus je zlý a proto není ani krásný. ☹
https://common­s.wikimedia.or­g/wiki/Catego­ry:Asmodeus_in_%C3%89­glise_Sainte-Marie-Madeleine_de_Rennes-le-Ch%C3%A2teau#/me­dia/File:Asmo­deo_Rennes-le-Ch%C3%A2teau_(Fran­cia)_France.jpg