Rokio

Jde vrátit los, pokud s ním jsem nespokojený? Dostanu zpět své peníze?

V případě, že si zaplatím za los a potom, co ho použiji, s ním nejsem spokojen, můžu ho reklamovat?

Nejlepší odpověď
Edison

Ne.

Další odpovědi
Drap

Ne, nelze

ivzez

Jistěže ne!

První pololetí už těmito otázkami nestihneš. Snažíš se vyhrát (i) druhé?
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kterou-otazku-polozenou-zde-v-1-polovine-roku-2018-povazujete-za-nejhloupejsi

Rokio

Edison: Proč ne? Reklamovat je snad všechno. Nebo ne? A co třeba nakousnutý rohlík. Hmm, nakousnatý rohlík (slintání).

Edison

Ale tohle by nemohla být reklamace. To by bylo jako reklamovat rohlík, který jsi už snědl. Reklamovat se dá vada, nikoliv to, že se Ti to nelíbí. Nemluvě o tom, že s funčností loterie ses seznámil a koupí souhlasil s obchodními podmínkami a loterijním plánem.