Čecho_slovák

Jde se vám přihlásit do emailu Seznam? Píše mi to „500: INTERNAL SERVER ERROR“

Čas 12.09 hodin.

Seznam upozorňoval na problémy s přihlašováním, které už jde, ale pro změnu to dělá zmatky v emailech. Holt si musíme počkat. Děkuji za vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
zjentek

Momentálně, jak píšeš. Edge, Chrom, Opera, Seznam, všecky! 12:15 PM

Další odpovědi
Filip84

Pokud je „server error“, tak je server out of order, mimo provoz. Asi jim něco spadlo, neboj, oni to opraví. Případně zavolej na linku podpory.

Ametyst

Také mi to nejde, totéž chybové hlášení.

elkon

Naštěstí nemám se Seznamem nic společného, protože je to problémová firma. Už se toho na toto téma napsalo dost.