Narcisa Flör

Jde nějakým způsobem utéct, když mi není 18?

Myslím se svým přítelem do V Evropy, kde bydlí… třeba se schovat do auta???

Nejlepší odpověď
autacek

Pro cestování do jiných zemí nemusíte být schována, stačí mít platné doklady, v Schengenu občanka, jinak pas.

Pokud po Vás nebude vyhlášeno pátrání, nikdo Vás hledat nebude. Svým blízkým byste ale měla dát vědět, kam se chystáte, a předpokladem je, že nezanedbáte jinak Vám uložené povinnosti (školní docházka, práce a pod.)

Další odpovědi
ivzez

Kolik je „příteli“? Co vystudoval a čím se živí?

Ty uvozovky mají svůj význam. Kdyby šlo o skutečného přítele,
nepodporoval by Vás v takové hlouposti. Trval by na tom, že máte
dostudovat a teprve pak řešit vystěhování legální cestou.

Tento „vykuk“ spíše počítá s tím, že mu budete vydělávat prostitucí.
Bez platných dokladů, vzdělání a dobré znalosti jazyka byste těžko
mohla dělat něco jiného. Nebyla byste první, která takhle naletěla cizinci.
(Rozhodně nepočítejte s tím, že by Vás živil on nebo jeho rodiče).