majki636

Jakým způsobem zvládáte stres ?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemám žádný speciální recept. Stres přichází a odchází sám, tak jak jde život. Pokud je nějaký problém tak se jdu projít do lesa a ono to přejde.

Další odpovědi
michalds

pohybem

nyjono

Hledám příjemnosti a čekám až přejde.

da ny

Stres k sobě téměř nepustím, hlavně ten negativní. Pracovní nemám, mám to štěstí, za dané situace, že jak si to zorganizuji, tak to mám (stresům se vyhýbám). Vše „zlé“ jsem si ve vyhovující obrátila.
Na mírně vypjaté situace (spíše ze spěchu, občas únavu, než stres), si zbytečně zadělám sama. Nikdo mi stres, jen tak nepřivodí. Řeším dobrým jídlem, odpočinkem, spánkem Oblíbenou hudbou (mix podle chuti, v daném okamžiku). Upeču něco na zub dětem (dospělé), nebo do práce, tam jsou vždy vděční jedlíci :)). Umyji okna atp.

paul1

Snažím se to rozdýchat a rozchodit.

zjentek

Autoerotika je v pohodě – zabírá.

led

Stres je prirodzená súčasť života, reakcia na danú situáciu. Podľa typu stresu (telesný, duševný) použijem „antistres“(?!)…
Niekedy stačí jednoducho prestať myslieť na príčinu stresu – presmerovať myseľ iným smerom, niekedy použiť prirodzené prostriedky na zníženie hladiny stresu, niekedy umelo vytvorené…
Niekomu stačí odpútať myseľ od príčiny stresu napríklad cvičením, zmenou vykonávanej činnosti, prechádzkou na čerstvom vzduchu, či vyliezť von do dažďa, iný zaručí ako trafený bizón, prípadne si spieva.
Jednoducho väčšina ľudí má svojho „antistresa“ ktorým zvláda svoj stres. ale sú aj ľudia, ktorí svoj stres nezvládajú sami a tým musia pomôcť ľudia okolo.
Ako zvládam svoj stres? Jednoducho sa snažím s nim dohovoriť, aby neotravoval a radšej mi pomohol pri práci, tvorbe, prípadne vybral trasu na výlet. Väčšinou si dá povedať, aj keď jeho výber trasy pomocou smerovania hlavičky zápalky je niekedy prekvapujúci, ale menej než žena z reklamy nemenovaného nemeckého reťazca, ktorá šla kúpiť chlieb a vrátila sa s novými šatami.

IvkaH

Kvůli stresovým situacím práci jsem si koupila na doporučení tady ten sprej a rozhodně to má něco do sebe www.lavycosme­tics.com/haevyl-3i-30-ml-346

Jana5678

Já jsem velmi spokojená s výsledky, které mi přináší Zinzino Viva+, který si kupuji na internetových stránkách https://www.sen­zamedical.cz/zin­zino-viva-60-tablet/. Dříve jsem se potýkala s neustálým stresem, který mi bránil v plnohodnotném životě. Po začátku užívání tohoto produktu jsem si všimla zlepšení ve zvládání stresových situací. Mám teď více energie a dokážu se těšit i z maličkostí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PetaKo

S čím mám teda výbornou zkušenost, tak je tady ten doplněk, který je určený jak na kvalitní spánek, tak má vliv i na stres. Koupila jsem si ho z toho důvodu, že není návykový a obsahuje pouze bylinky www.naturevia.cz/e-shop/nervova-soustava/sleepnox-forte-3/

Honzin8

No, jako nic moc. Ten stres se podepsal na kvalitě mého spánku. A to nebylo příjemné. Začal jsem užívat tento doplněk stravy https://www.hou­bicky.eu/house­nice-cinska-cordyceps-sinensis-120-kapsli/ a stres je fuč. Doporučuju.

majki636

IvkaH: jakým způsobem ten přípravek lavycosmetics účinkuje ?

IvkaH

No když bych to měla popsat jak to účinkuje na mě, tak ze mě opadne takové to nepříjemné napětí a hodím se víc do pohody. Aplikuje se 3–5 denně, s tím, že teda 5× denně ho užívám jenom když mě čeká nějaká náročnější schůze nebo prostě když vím, že budu vystavená větší psychické zátěži. Dva kolegové si toho u mě už všimli a pořídili si ho taky a pochvalují si ho taky.

led

Páči sa mi v popise vo vašom odkaze veta:
„Produkt není návykový, návykový je pocit, který pravidným užíváním získáte.“
Najúčinnejšií antistres je ľudská vôľa. Ak sa spoliehate na pomoc medikamentov, váš organizmus začne tejto závislosti podliehať. Vy sami musíte byť schopní regulovať svoj stres a odolávať mu… bez pomocných medikamentov.