Avatar uživatele
Mravenec

Jakým způsobem jste si pořídili auto/auta a jak jste s ním spokojeni?

Zajímavá 0 před 546 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Jiným způsobem - konkrétně:

Brabenče brabenče… Špatná anketa, chybí prodejci zbrusu nových vozů (přitom tam máš na výběr ještě šestou možnost🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂­️). Třeba já auťák pořídil v Mazdě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Známý, rodina

Aktuální P-Partner je od bratránka a už více než 8 let dobře slouží. OK, také mělo své dny

  • problémy s chlazením – ulomenej drát od větráku (dá se jet)
  • problémy s chlazením – prasklá spona od hadice chlazení – veškerá voda během pár sekund pryč (dalo se na místě spravit)
  • prasklá pružina tlumiče (šok před odjezdem na dovolenou, ale dojelo do servisu)
  • odlepená brzdová destička, ale dalo se jet
  • táhlo spojky v háji – tak tohle bylo na odtah
  • v háji alternátor (dalo se jet, když jsem dovezl nabitou baterku)

Před tím Felicie kombi náhodná koupě přes kolegu – mělo problémy s alternátorem, bohužel v servisu 2× opravili jen následky, nikoli původní příčinu. Pak poměrně bez problémů až na tu korozi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Jiným způsobem - konkrétně:

První osobní nové, dodávku vyřazenou od zaměstnavatele, další osobní a dodávku ze soukromých inzerátů, poslední osobní dovoz přes překupníka. Nové už bych nekupoval, stejně tak bych nekoupil v autobazaru. Dovoz přes překupníka je riziko. Nejlepší se mi jeví soukromá inzerce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Soukromá osoba (Bazoš,...)

Měli jsme 3 auta (T-603, Trabant 601 kombi a Škola 120). Nejužitečnější byl Tráboš, s tím jsme postavili garáž i chatu, vozil jsem trámky, desky, dveře, cement, tašky atd. Hodil se i na dovolenou, pojezdili jsme kus ČSR, Poska i CCCP.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JK2021

Autobazar (AAA,Esa, Jarov,...)

Možná jsem měl prostě jen štěstí, ale v Auto Esa jsem narazil na auto v bezvadném technickém stavu s malým nájezdem a v plné výbavě, takže si nemohu stěžovat.

Upravil/a: JK2021

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Schluker

Jiným způsobem - konkrétně:

Prvni auto jsem koupil od rodicu (fiesta), druhy jsem si koupil novy (mitsu), pak k tomu na operak fabku, pak jsem chtel vetsi auto tak misto mitsu byla oktavka na operak, po ni superb na operak, prikoupil jsem citigo od soukromeho prodejce, ted mam oktavku na operak… je toho hodne :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Autobazar (AAA,Esa, Jarov,...)

V Áčkách, 3 roky, 51 tis. km, spolehlivé, max.spokojenost. Pouze běžná údržba, na TK vždy pochvala.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Porkman

Dovoz (DE, A,...)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mravenec

Já mám se svým autem tolik problémů a oprav, že mě to už přestává bavit. Ač luxusní, pěkné na pohled, nechci živit spotřebu 12/100 a ob měsíc něco opravovat. :D

Takže se poohlížím po změně, přemýšlím, že si koupím starou Fabii I, za 35–50 tisíc peněz a bude. Motor jednoduchej, člověk si leccos udělá sám. V současném autě nevyměním ani žárovku, protože je to uživatelsky nedostupný.

Nový příspěvek