zvonisek

Jakým otvorem snáší slepice vejce?

Je to ten samý otvor, kterým kálí? kolik otvorů má vlastně slepice?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, zjednodušeně řečeno, vejce vychází prdelkou. Orgán se nazývá kloaka. Tam vzadu by měl být ještě ekvivalent vagíny pro případ, že kohout neholduje análnímu sexu.
Ptačí kloaka je orgán – rozšířená část konečníku, do něhož je vyústěna trávicí, vylučovací a často i rozmnožovací soustava. http://cs.uni­onpedia.org/i/Klo­aka

Další odpovědi
jáára

Ptáci mají kloaku.

dr.luha

Kálení u ptáků je na stejný způsob jako u ženy močení. Kloaka je jako vagína s postranním otvorem pro vyústění konečníku. Extra řitní otvor ptáci nemají.

orestez

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=tyekofsva6s

http://www.ssy­outube.com/wat­ch?v=tyekofsva6s

orestez

Říkali teď v TV Prima KOHL nebo jak se to jmenuje ten kanál, vo tem, proč lidi kdysi nezačali chovat divoká zvířata, jako lvi a tak. A hned to vysvětlili. tlili, to zní dobře. tlili. To se češtinářům líbí? Důvod, proč lidé začali chovat zvířata pro jídlo, aby je sežrali je ta úspornost v chovu. Řekli v tom TV dokumentu, že zvířata která spásají trávu jsou bez vysokých nároků na jejich potravě. Jednodušší je věnovat se býložravým druhům zvířat, ze kterých budeme jíst. Takže tam řekli toto: Lvi jsou nebezpeční a žerou maso. Skot spásá trávu, tato zvířata jsou levnější, než lvi. A ten postup toho jídla v Neděli u oběda, kdy taťkovi chutná řízek je ten, (schválně se zeptejte) že nejlíp chutnají brambory pasírované přes prase. Takže ovar, jaternicový prejt atd, ale hlavně ten řízek.

„Je to ten samý otvor, kterým kálí? kolik otvorů má vlastně slepice?“ Mohlo by být o 2 otvory více, kdyby jim někdo vykloval vočiska. Moje slepice má o jeden otvor navíc: pečící trouba. Takže dalo by se počítat s otvory slepice nebo kohouta.
Ústa-zobák 1,
kloaka 2,
pravé oko 3,
levé oko 4,
pravý slech 5,
levý slech 6,
pravá nosní dírka 7,
levá nosní dírka 8.

Tak vidíte, slepice má víc otvorů, než lidomilus politicalus.