Jakých je těch pár známejch fíglů, jak se malejm holkám dostat do hlavy?

Když o tom zpívá Lucie v songu Šrouby do hlavy.

Odpovědi
Kepler

Luciáni jsou amatéři a ty svoje fígle radši dál nerozvádějí, dědci. Zaručená je jen trepanace lebky, případně palná zbraaň. Ale to by NĚKDY byla škoda.

zjentek

Mám dojem, že sis text přeložil tak trochu k obrazu svému.

ivzez

Všechny „fígly, jak se komukoliv dostat do hlavy“
jsou podle mne sprosté.

zjentek

Posaledních pár otázek ti smazali… správně ses tím nenechal vytočit! ;)

orestez

Keple pod Tvou odpovědí nemůže být další. – celková česká hudební scéna je plná výkřiků, patosu a nejasných sdělení, smutná hudba. Mě se to nelíbí.