Altair-AC

Jak nejlépe permanentně narovnat kudrnaté vlasy?

Kdo se s tím má každý ráno sr*t!?

Nejlepší odpověď
briketka10

Chemické narovnání vlasů

Tato metoda probíhá nejprve ošetřením vlasů, poté dochází k nanesení speciální vyrovnávací složky a následně k vyžehlení vlasů. Pro vaše vlasy představuje chemické narovnání poměrně značnou zátěž, ale zdravé vlasy by měly celou proceduru zvládnout v pořádku. Podle mnoha odborníků je odborné narovnání vlasů pro vaše kadeře daleko lepší než každodenní trápení žehličkou.

Zásady chemického narovnávání vlasů:

! Vlasy nesmí být 14 dní před aplikací ani po aplikaci odbarvené, ale u některých metod je jemné tónování možné právě při aplikaci.

http://kosmetic­ketrendy.cz/me­tody-permanentniho-narovnavani-vlasu/