pas

Který webový prohlížeč používáte?

Dobrý den. Používám Firefox, ale jsou s tím problémy, čím více oken otevřu, tím je pomaleješí, někdy se zcela zasekne a objeví se hlášení: Mozilla Firefox neopdovídá. Dá se s tím něco udělat? Máte zkušenosti s jinými prohlížeči? Díky za rady či inspirace.

Odpovědi
anonym

Tak to jsem řešil a vyřešil. Dělalo mi to problémy, které popisuješ. I když nerad, stáhl jsem si Chrome a NTB šlape tak, jak by měl – rychle a bez sekání. Když jsem měl W8, šlo to také, ale jakmile jsem stáhl W10, už to blblo!

briketka10

Firefox mi nedělá problémy, ale raději
používám Internet explorer. Když mám
otevřeno více oken, tak se mi také toto
hlášení občas objeví, ale stačí chvilku
počkat a zmizí.

Mám také Windows 8.

Je potřeba používat vyhovující antivir.
program.

anonym

Chrome. nepotřebuji od něj nic jiného, než rychlé vyhledávání, teda prohlížení (aby někdo neměl problém se slovíčkařením).

ivzez

Nejčastěji používám Firefox, občas starou Operu 12.17,
někde i starý JESPR…

Zkuste nové stránky místo do nových oken otvírat do panelů.
A zkontrolujte si doplňky, některé dokáží FF hodně zpomalit.

postcd

Firefox. Používal jsem Chrome, ale přijde mi, že Firefox má lepší Sync a také pro mě zajímavější rozšíření. A není od Googlu. Ohledně padání zkuste odebrat nějaká rozšíření nebo smazat historii, nebo prohlížeč reinstalovat. Ujistěte se, že počítač má dostatek volné paměti RAM, to může být také příčina pádu programu.

tforro

Používám primárně Maxthon a příležitostně testuji prohlížeč Vivaldi.
U obou maximální spokojenost. Především s Maxthonem mám dlouholeté výborné zkušenosti. (dříve se jemenov Myie)

Mc Merkurion

…chrome…

anonym

Používám internet 15 let, vyzkoušel jsem za tu dobu mnoho prohlížečů, dlouho jsem používal Firefox, ale s příchodem Google Chrome, jsem brzo na tento prohlížeč přešel.
http://goo.gl/R3hu6G