Avatar uživatele
Twinfy

Který internetový prohlížeč je nejbezpečnější?

někde jsem četla, že Internet Explorer je nebezpečný a tak radši používám Mozillu Firefox, poraďte prosím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5379 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
staki

nejbezpečnější je pravděpodobně Opera s Google Chrome. Osobně používám Chrome a zatím jsem nenarazil na žádný nedostatek.
Jestliže chcete prohlížet rychle internet, pak nemůžete zvolit nic jiného

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tarrantula

Každý prohlížeč má své chyby, ale obecně platí že čím méně rozšířený tím bezpečnější protože není tak lukrativní pro útočníky když je málo rozšířen. Já používám Operu i Firefox

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
E_nyy

sama používám Google Chrome a nemůžu si ho vynachválit.. je zároveň rychlý a při jakémkoli náznaku nebezpečí tě včas upozorní..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas

Je to diskutabilní, při instalaci všech záplat bych si troufl tvrdit, že i MS Internet Explorer 8 je použitelný.

Mozilla Firefox je ale lepší volba. Stejně tak Opera, Safari nebo Google Chrome, který mi přijde opravdu nejrychlejší.
Bezpečnost prohlížeče také velkou měrou závisí na tom jak je rozšířený – čím více rozšířený tím větší pravděpodobnost, že někdo objeví, potažmo zneužije bezpečnostní „díru“.

Ve všech prohlížečích se někdy našla nějaká ta (kritická) chybička, jde taky o to jak rychle to výrobce opraví..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mandarinka

Firefox je fajn, ale už i u něj se objevily kritické chyby. Ještě líp vypadá Opera nebo Google Chrome, který je velice rychlý i když je hodně minimalistický, ale to mi vyhovuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jivinho

IE je děravý jako řešeto, ostatně jako všechno od Microsoft co. Firefox vřele doporučuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kotor

Google chrome a firefox jednoznacne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krugerka

Já myslím že Firefox nebo Opera..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

Určitě Opera…jinak platí, že čím méně rozšířený tím lépe…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
TheFreezer

IE není tak bezpečný,protože ho používá většina lidí a tak je nejoblíbenější terč hacků…každopádně mozilla a chrome jsou zdarma a jsou uživatelsky přívětivé..ale žádný prohlížeč není tak bezpečný aby člověk nemohl něco chytnout…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SimeL

Doporučuji Mozillu .. používám rok a půl a je bez chyb .. 🙂 teda alespoŇ u mě 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Firefox může být časem docela pomalý – mnoho pluginů. Sama používám Safari, se kterým jsem spokojená. Na stejném jádře jako Safari funguje i Google Chrome. Souhlasím, že Opera je také velmi dobrá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenka901

mozila

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bibinka1111

Koluje jistá zvěst že je to Mozila Firefox ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dewil

Osobně mám dobré zkušenosti s Operou, Mozzila ale taky není špatná

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek