Avatar uživatele
TOM11170

Který prohlížeč je nejlepší

Hezký den přeji.Jaký internetový prohlížeč je podle vás nejrychlejší?
Doplňuji:
Ještě jsem nezkoušel Operu,jinak mám všechny tři a mě přijde nejlepší také Firefox a nejpomalejší IE 9. Díky za reakci.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ondra07, leporela22 před 4428 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

Já například nedám dopustit na Firefox, jiní zase na IE a další na Operu. Každýmu vyhovuje něco.
Zkuste si některý stáhnout a nainstalovat, vyzkoušejte a uvidíte, který Vám bude nejvíc vyhovovat.

Rychlost už dneska neřešte, je to v řádu milisekund. Rychlost nejvíce záleží na kvalitě připojení a jak rychle dokáže dotázaný server zpracovat požadavek a odeslat zpět data.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­58&q=nejlep%C5%A1%C3­%AD+prohl%C3%AD%C5%B­Ee%C4%8D&sa=V­yhledat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
balca

Já jsem dříve používal Mozillu,ale teď před nedávnem jsem přešel na Google Chrome je jednoduchý,rychlý a hezky zpracovaný+používám AdBlock,který dokáže blokovat reklamy na webu.

Zdroj: http://www.go­ogle.de/chrome/?hl=cs

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ondra07

Já jsem pokaždé používal Firefox. Podle mě IE jsou všeobecně nejpomalejší a taky Opera, tam mě štve, jakým způsobem to načítá, takže je taky pomalá. Poslední dobou se mi Mozila pořád sekala a tak jsem přešel na Google Chrome, je asi nejrychlejší a nejpřehlednější…
Takže doporučuju Chrome, nejsou s ním žádné problémy :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
leporela22

opera něco jako chrome google

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shuffle

Jak už tady bylo řečeno: každému vyhovuje něco jiného, většina lidí měla před pár lety jen IE. Já přešla na Mozillu, ale dnes jednoznačně říkám Google Chrome-ten je nejrychleší!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LordOfApples

Pro mě Opera ale když hraješ nějáké online hry tak občas s ní nejsou kompatibilní tak potom používám Safari

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
TOM11170

a ten addblock se dá někde stáhnout?

před 4428 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek