TOM11170

Který prohlížeč je nejlepší

Hezký den přeji.Jaký internetový prohlížeč je podle vás nejrychlejší?
Doplňuji:
Ještě jsem nezkoušel Operu,jinak mám všechny tři a mě přijde nejlepší také Firefox a nejpomalejší IE 9. Díky za reakci.

Nejlepší odpověď
Hykam

Já například nedám dopustit na Firefox, jiní zase na IE a další na Operu. Každýmu vyhovuje něco.
Zkuste si některý stáhnout a nainstalovat, vyzkoušejte a uvidíte, který Vám bude nejvíc vyhovovat.

Rychlost už dneska neřešte, je to v řádu milisekund. Rychlost nejvíce záleží na kvalitě připojení a jak rychle dokáže dotázaný server zpracovat požadavek a odeslat zpět data.

Další odpovědi
annas

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­58&q=nejlep%C5%A1%C3­%AD+prohl%C3%AD%C5%B­Ee%C4%8D&sa=V­yhledat

balca

Já jsem dříve používal Mozillu,ale teď před nedávnem jsem přešel na Google Chrome je jednoduchý,rychlý a hezky zpracovaný+používám AdBlock,který dokáže blokovat reklamy na webu.

Zdroj: http://www.go­ogle.de/chrome/?hl=cs

ondra07

Já jsem pokaždé používal Firefox. Podle mě IE jsou všeobecně nejpomalejší a taky Opera, tam mě štve, jakým způsobem to načítá, takže je taky pomalá. Poslední dobou se mi Mozila pořád sekala a tak jsem přešel na Google Chrome, je asi nejrychlejší a nejpřehlednější…
Takže doporučuju Chrome, nejsou s ním žádné problémy :)

leporela22

opera něco jako chrome google

Shuffle

Jak už tady bylo řečeno: každému vyhovuje něco jiného, většina lidí měla před pár lety jen IE. Já přešla na Mozillu, ale dnes jednoznačně říkám Google Chrome-ten je nejrychleší!

LordOfApples

Pro mě Opera ale když hraješ nějáké online hry tak občas s ní nejsou kompatibilní tak potom používám Safari

TOM11170

a ten addblock se dá někde stáhnout?