Avatar uživatele
lucisek88

Mám problém s prohlížečem Mozilla Firefox, poradíte?

V posledních dnech mám problém se svým prohlížečem.. vždy když vypnu pc a znovu zapnu, tak se prohlížeč nechce vůbec otevřít. Chvíli vypadá jako kdyby se načítal ale nakonec nezareaguje… Už sem zkoušela restartovat pc nebo ho přeinstalovat, ale pořád se chová stejně… otevře se pouze jen když ho znovu nainstaluji… Nikdy mi to nedělalo a proto nevím čím by to mohlo být.. Budu ráda za každou odpověď..

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2983 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Stáhni a nainstaluj si RevoUninstaller ( http://www.re­vouninstaller­.com/revo_unin­staller_free_dow­nload.html , free).
Tím pak Odinstaluj FireFox (Typ odinstalace zvol Přiměřený nebo Pokročilý) – odinstaluje se kompletně vš ´od´ FF (včetně záznamů v regostrech).
Pak si FF nainstaluj znovu.
😉
Pokud to nepomůže, budeš muset najít program (proces), se kterým FF koliduje.
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lucisek88

Děkuji za odpověď… 🙂 vyzkoušela sem vaši radu ale problém bohužel stále přetrvává… jednou nebo dvakrát se spustí normálně tak jak má ale na potřetí se rozhodne rezignovat.. a když si otevřu správce úloh tak mezi spuštěnými procesy je ale prostě to okno se mi neotevře… vůbec nerozumím čím to je ani nevím jak se dá najít proces který s tím koliduje…

před 2977 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek