mosoj

Jaký způsob používáte pro rychlé otevření oblíbených stránek na netu ?

Doplňuji:
Nedávno jsem teprve přišel na možnost dát si zástupce konkrétní stránky přímo na plochu !!
Takže žádné otevírání prohlížeče. Klepnu na zástupce a otevře se příslušná stránka rovnou v prohlížeči. Také supervěc !!

Nejlepší odpověď
anonym

odkazy na ploše používám na gmail a calendar také, není to špatná věc … stránka si s sebou nese i svoji ikonu a je dostupná velmi rychle. Tento odkaz stránky umí na ploše vytvořit prohlížeč
=>Google Chrome
=>menu vpravo nahoře
=>nástroje
=>Vytvořit zástupce…

na ostantí záložky pak používám lokální vyhledávání a „hvězdičky“ … v prohlížeči firefox i chrome tuto funci najdete. Přímo v adresním řádku můžete klepnout na hvězdičku, tím zařadíte stránku mezi upřednostňěné/o­blíbené a přístě až zadáte třeba jen pár znaků z názvu stránky vám prohlížeč ihned našeptá přednostně právě ty které byly označeny hvězdičkou …

tímto způsobem se na jakoukoliv oblíbenou stránku dostanu po třech až pěti stisknutých klávesách. Výhodou je, že s rostoucím počtem záložek tato efektivita a rychlost jejích použití neklesá.

zatím se mi tento způsob zdá praktičtější než staré organizování do mnoha vnořených složek oblíbených.

Další odpovědi
rynek878

Na serveru Centrum.cz jsou na hlavní stránce možnosti přidat Moje oblíbené-zde mám ty co jsou nejvíce používané,potom v oblíbených,ale řádně roztříděné a potom mám v prohlížeči Maxthon-skupiny,kde mám též spousty oblíbených odkazů.

Terryle

Ukládám do oblíbenejch a pečlivě třídím, aby se pak dalo něco taky najít.
A ty nejoblíbenější (cca 10, 12 stránek používaných skoro denně) mám na liště přímo na prohlížeči – Google Chrome. Super věc.

hanulka11

já mám ikony na liště a pak jen překlikávám je to super ,žádné dlouhé hledání
Doplňuji:
flodre,napiš jak se ti to osvědčilo

alexandra

Já mám taky ty nejdůležitější na liště.

Popiš Mosoji prosím Tě,jak to dáš na tu plochu?

flodur

A jak se o aktivuje?? Děkuji!

hanulce děkuji,už to tam hrnu!

flodur

hanulko zcela perfektní!!!!!!

hanulka11

omlouvám se flodurovi ,že jsem mu zkomolila jméno, už to nešlo opravit…pardon

mosoj

flodur : Otevřít příslušnou stránku. Potom ji zmenšit aby nezabírala celou obrazovku a z adresní řádky přesunout myší ikonu, která je v adresní řádce úplně na začátku na plochu. Tím se vytvoří zástupce pro spuštění této stránky.

mosoj

Stránku zmenšíte klepnutím na prostřední tlačítko v pravo nahoře, vedle křížku „zavřít“.