dust8

Jaký tvar mají vaše uši?

Nejlepší odpověď
Drap

běžný, jako spousta jiných uší

Další odpovědi
aliendrone

Jsem DRON! Žádný z Alienů nemá uši, zato máme zuby, kyselinu, pařáty a děsně nebezpečný OCAS! I když k porovnání se s Keplerem to bohužel NENÍ. ;) :D :D

autacek

Tak klasika, aby se daly hezky chytnout a horký obsah nepálil. Ostatně u hrnečků ani kastrólů jsem žádnou velkou tvarovou inovaci již roky nezaznamenal.

annas

autacek,

kategorie je ZDRAVÍ a UŠI. U hrnců a kastrolů jsou ucha, nikoliv uši.

autacek

Pro udržení zdraví je třeba dávat na popálení pozor.

annas

Ale ptal se na uši, nikoliv na ucha.

autacek

Zase máte pravdu. Jeden ucha, druhý uši, každému však jinak sluší.