Jaký to bude mít vliv na Českou republiku, když zbankrotuje Řecko ?

Nejlepší odpověď
www

Naštěstí nemáme EURO, ale i tak, díky provázanosti s aliancí EU a neschopnosti našich politiků velmi neblahý ☹

Další odpovědi
suaeda

Problémy a vlivy na ČR jsou jak vnější (provázanost na Euro, dolar) tak vnitřní …

Drap

Dost nepříjemný. Bankrotem Řecka zbankrotuje, nebo bude alespoň těsně nad propastí i Euro

lexx

Bude, bude…nastane domino efekt a strhne do propasti další slabé články. Who next ? maybe Czech republic ?