fcoop

Jaký smysl má vlastně tento „vtip“?

Vtipy se prý nemají vysvětlovat,ztrá­cejí pak svůj vtip,ale.....

U řeky stojí dvě blondýny, každá na jednom břehu. A ta první volá: „Nevíte, jak se dostanu na druhou stranu?“ Ta druhá se zamyslí a odpoví: „Vždyť už tam jste.“

Nejlepší odpověď
tom004

Jak už sám píšeš,vtip se nedá vysvětlit,jenom pochopit. Tenhle je dobrej. 🙂

Další odpovědi
manon

Klasický vtip na téma blbá blondýna – z pohledu odpovídající je ta druhá na druhé straně, tak co by chtěla? :)

Ale tu otázku jsi myslel jako vtip, že jo? :)

hanulka11

já myslela, že řekne …zuj si lodičku a poplav :D:D:D

anonym

Tento vtip nepochopí jenom blondýna.
Mimochodem víte co dělá blondýna v šatní skříni???

Poslouchá Kabáty :).

terry

Vtipy nemusí mít smysl. Potřebují pointu.A ta se musí pochopit.
Tato je vtipná 🙂

Lukasy

Řika se že blondyny jsou blbe, proto odpověděla že na druhe straně je protože z jejiho pohledu je na druhe straně.

Damiana

Jakej vtip?

😁

anonym

Lukasy, vy jste take blondacek ? :)

  • iv-

annas

Iv, zřejmě jediná jsem pochopila jinak, i když jsem světlovlasá, nebo právě proto. Přes různé překážky se dostanu za skutečnou vodu. Stejně tak obrazně. Ocitnu se na dně, ale začnu znova, mám úspěch, překonala jsem překážky, ocitla jsem se se tedy za vodou, aniž si to uvědomila… Ale ve skutečnosti nikdy nikdo není za vodou, protože neví, zda nebude muset znova jít po mostě nebo nějak jinak se dostat za vodu.

Podobné – per aspera ad astra …

Jste blondýna. Jak to berete vy?

anonym

An., vy se jeste ptate ? Jakou mam barvu ( stoji me kazdy mesic 300 kc ) , je tady kazdemu urcite uz davno jasne !
🙂

  • iv-