Jaký rodič,takový potomek ?

Včera,při běžném nákupu jsem procházel mezi regály s alkoholem,kde stál otec s asi 13–14 ti letým synem a oba svorně vybírali tvrdý alkohol na oslavu zakončení roku.Když otec,který chtěl vybraný alkohol (nějaká whisky) uložit do košíku,syn ji opět vložil do regálu se slovy:Si blbéj? To se nedá chlastat!Co nakoupili nevím,proto že jsem odešel do oddělení nealko.Nějak mě začala svrbět dlaň.

Nejlepší odpověď
anonym

Vůbec se ti nedivím,mě někdy svrbí nejen dlaň,ale jazyk,noha.S ve­likou chutí bych ji někomu vrazila někam.Ostatně máme na to mnoho hezkých rčení"Aká matka,taká Katka,něco o jablku,které nepadá daleko,a moje oblíbené-ohýbaj ma mamko…

Další odpovědi
arygnoc

jejda, vy nechodíte kolem školy?
rovnou před školou děcky hulí trávu …

co dodat.

není to ani tak rodiči, ale spíš dobou, když máme ty linky proti rodičům.

mám štěstí, děti už nejsou školou povinné … už je můžu i nafackovat.

Drap

.............­.bohužel, s podobnými věcmi se setkáváme, nebo alespoň podle mne čím dál tím častěji......­.......stává se to realitou běžného dne...........

venkovan

Někteří synci v 20 letech vypadají jako 14 letí caparti. Hlavně mentálně.
Už jenom fakt, že syn řekne otci „Jsi blbej…“ o mnohém hovoří. Řekl bych otec je hodně slabej chlap který si nechá kálet na hlavu. A největší radost mají, když ve svém okolí vypravují co jejich rozmazlené dítě již umí, ač je to i v rozporu s jeho zdravým vývojem. Co naděláme.

WeeBear

Upřímnou soustrast otci.

Přiznám se, že mě táta nechá k připitku vybrat nějaký sekt s ovocným nádechem, ale tohle? To je opravdu silné kafe..