Avatar uživatele
anonym

Jaký rodič,takový potomek ?

Včera,při běžném nákupu jsem procházel mezi regály s alkoholem,kde stál otec s asi 13–14 ti letým synem a oba svorně vybírali tvrdý alkohol na oslavu zakončení roku.Když otec,který chtěl vybraný alkohol (nějaká whisky) uložit do košíku,syn ji opět vložil do regálu se slovy:Si blbéj? To se nedá chlastat!Co nakoupili nevím,proto že jsem odešel do oddělení nealko.Nějak mě začala svrbět dlaň.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah, johana 56, arygnoc před 4499 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vůbec se ti nedivím,mě někdy svrbí nejen dlaň,ale jazyk,noha.S ve­likou chutí bych ji někomu vrazila někam.Ostatně máme na to mnoho hezkých rčení"Aká matka,taká Katka,něco o jablku,které nepadá daleko,a moje oblíbené-ohýbaj ma mamko…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

jejda, vy nechodíte kolem školy?
rovnou před školou děcky hulí trávu …

co dodat.

není to ani tak rodiči, ale spíš dobou, když máme ty linky proti rodičům.

mám štěstí, děti už nejsou školou povinné … už je můžu i nafackovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

.............­.bohužel, s podobnými věcmi se setkáváme, nebo alespoň podle mne čím dál tím častěji......­.......stává se to realitou běžného dne...........

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Někteří synci v 20 letech vypadají jako 14 letí caparti. Hlavně mentálně.
Už jenom fakt, že syn řekne otci „Jsi blbej…“ o mnohém hovoří. Řekl bych otec je hodně slabej chlap který si nechá kálet na hlavu. A největší radost mají, když ve svém okolí vypravují co jejich rozmazlené dítě již umí, ač je to i v rozporu s jeho zdravým vývojem. Co naděláme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Upřímnou soustrast otci.

Přiznám se, že mě táta nechá k připitku vybrat nějaký sekt s ovocným nádechem, ale tohle? To je opravdu silné kafe..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek