Randomčlověk

Jaký pocit máte z Nového roku?

Jinak tak mimochodem – Všechno nejlepší v Novém roce

Nejlepší odpověď
quentos

Jako z toho jednoho dne? To zatím těžko hodnotit.
A to nám fakt přeješ všechno nejlepší jenom pro dnešek? Tak nápodobně, tobě taky všechno nejlepší jenom dneska.

Další odpovědi
zjentek

Je silně větrno. Což není až tak přirozené v tomto období. A příznivé už vůbec ne.

Mravenec

Kocovinu.

paul1

Pocit? Ospalost. Šel jsem spát až o 1/2 třetí (ráno). Do té doby neustále bouchali blázni s pyrotechnikou. Nemohl jsem tedy pustit psa ven, měli jsme ho v předsíni a do rána jsem ho tam nechtěl nechat, aby se nám tam strachy nepotento. Celý se třásl, ale zdá se, že to přežil v pohodě.
Také přeji všem vše nejlepší v novém roce, hlavně dobré zdravíčko. Pavel

Drap

Zatím nic moc

cappuccino

Zatim nam sem zene horky vzduch z Afriky, takze nevim, co si o tom mam myslet?!
Chtela jsem si koupit pekne zimni boty, ale takhle???:)

da ny

Zatím dobrý.
Jsem po dobré snídani. Den jako malovaný, sluníčko 16°C na venku, na teploměru, vítr (desátá hodina).
Doma jen 20°C (dvoje ponožky, pantofle a teplá vesta (musím pootočit ventil a přidat na 4).
Podle těch pár hodin, mám z Nového roku pocit příjemný. Těším se na oběd a na návštěvu.
Večer bude “hůř“, celodenní únava, konec neděle. Příprava na první pracovní den nového roku.
Do něj i Vám přeji vše nejlepší a stálé zdraví 🙂

elkon

Žádný, je to den jako každý jiný.

KristovaNoha

Trochu mě děsí lidé co čekají že se něco změní, jinak nic

Rocker

Zatím dobrý.Je neděle,svítí Sluníčko…
Když to takhle bude po celej rok,budu spokojenej😃

plebs

Paul1 a představte si hafíci v části UA v Afgánu, Iráku Jugošce a pod.