bigbít

Jaký nejděsivější horor jste viděli?

Nejlepší odpověď
verka

Televizní noviny.

Další odpovědi
iceT

Pulnocni vlak,Metro,serie Saw,zminovany Kruh,Nenavist,ja­ponska verze Temne vody byla mnohem lepsi nez americka.
Kdysi davno jsem videla Fantoma Amsterodamu,to bylo hodne desive,ale dnes uz bych se asi nebala.

Miroslavst

Můj odraz v zrcadle každé ráno :D

anonym

Kdysi – frontu na mandarinky v „kantýně“ Předsednictva vlá­dy.

bobánek

Největší horor mám po ránu.Když se podívám do trenýrek.

Berušinka

Já na tenhle žánr vůbec nejsem. Viděla jsem jen Kruh a stačilo =D.

Verka: =D =D

anonym

T.M.A

skorcovaz

Paranormal Activity, Drag me to hell, Silent Hill, Pokoj 1408, …