Avatar uživatele
michal303

Jaký/který je NEJHEZČÍ film, jenž jste viděli?

Takový film který vás zahřeje na srdci a když se na něj díváte máte dobrý pocit :) Má přijemný děj, odehrává s v krásném prostřeí a je prostě milej :)) .. Pro mě je to třeba Nedotknutelní nebo Dobrý ročník. Tak který pro vás?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 2743 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Postřižiny. Co může být krásnější než prostředí pivovaru? Která filmová postava je půvabnější než paní správcová v podání Magdy Vašáryové? Kdo je tak roztomilý jako strýc Pepin? A poněkud nešťastný pan správce. A ty další postavičky kolem. A dávno minulý svět, kdy se všecko teprve začínalo zkracovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Takových filmů mám v oblibě několik, není jen jeden, donedávna to byl film Na vlásku, teď je to Jak vycvičit draka, jo, jsou to pohádky, ale mě to nevadí. Třeba moc hezký film je Red dog.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

U mě asi Avatar,Statečné srdce,Vesničko má středisková,Vin­netou a spousta dalších.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Aby film splňoval podmínky příjemného děje a prostředí, pak u mne vedou české pohádky – stará Princezna se zlatou hvězdou, Popelka a Princezna ze mlejna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Většina animáčů z dětství. Třeba Příběh hraček, Malá mořská víla, Mulan, Shrek, Život brouka, Planeta pokladů… A ty skvělý písničky miluju dodnes.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek