michal303

Jaký/který je NEJHEZČÍ film, jenž jste viděli?

Takový film který vás zahřeje na srdci a když se na něj díváte máte dobrý pocit :) Má přijemný děj, odehrává s v krásném prostřeí a je prostě milej :)) .. Pro mě je to třeba Nedotknutelní nebo Dobrý ročník. Tak který pro vás?

Odpovědi
klumprt

Postřižiny. Co může být krásnější než prostředí pivovaru? Která filmová postava je půvabnější než paní správcová v podání Magdy Vašáryové? Kdo je tak roztomilý jako strýc Pepin? A poněkud nešťastný pan správce. A ty další postavičky kolem. A dávno minulý svět, kdy se všecko teprve začínalo zkracovat.

iceT

Takových filmů mám v oblibě několik, není jen jeden, donedávna to byl film Na vlásku, teď je to Jak vycvičit draka, jo, jsou to pohádky, ale mě to nevadí. Třeba moc hezký film je Red dog.

anonym

U mě asi Avatar,Statečné srdce,Vesničko má středisková,Vin­netou a spousta dalších.

Nuk nuk

Aby film splňoval podmínky příjemného děje a prostředí, pak u mne vedou české pohádky – stará Princezna se zlatou hvězdou, Popelka a Princezna ze mlejna.

RyuzakiKate

Většina animáčů z dětství. Třeba Příběh hraček, Malá mořská víla, Mulan, Shrek, Život brouka, Planeta pokladů… A ty skvělý písničky miluju dodnes.