nnn1

Jaký máte vztah s tchyní/tchánem? Nebo s zeťem/snachou

Je výjimečné, když se vychází s rodiči manžela/ky?
Moji rodiče s mými prarodiči vychází.

Odpovědi
dědapetr

Nemám žádný všichni jsou po smrti.

Pecudka

Výborný, nemám ani jedno, ani druhé 🙂

anonym

Za života rodičů manželky byly vztahy výborné.Dělila nás vzdálenost a státní hranice.Nicméně,při návštěvách bylo setkání na dobré úrovni.

anonym

Krasny a hodne moc jsem se od ni naucila. Uz pred lety vzdy rikala , ze kdo bude mit rad jeji deti , toho bude mit rada i ona. … a ja to dnes mam take tak. Starsi syn mel pritelkyni 5 let – pak se sice rozesli , ale ja se s ni vidam do dneska – jsou to 4 roky a mladsiho syna pritelkyne , i po 3 letech jejich vztahu si ke me vleze pod perinku a klabosime. Mam proste hodnou tchyni a sama chci byt take takova. -iv-

R.Antik

Ale nejlepší je žít každá rodina zvlášť, protože pak je většinnou ten vztach daleko lepší.