JojoVexxta

Jaký máte názor na stránku g2a?

Našel sem tu GTA 5 za 400 Kč dá se tomu věřit?

Odpovědi
anonym

G2A přeprodává často podvodně získané steam klíče. Funguje to takto:

  1. podvodník si koupí balík čísek ukradených kreditních karet, jejich využitelnost je vždy riskantní, proto ten kdo k takovému balíku přijde hackem jej obvykle raději prodá na darknetu než by jej sám zneužil.
  2. tento podvodník začne na tyto karty pokusně nakupovat hry na steamu, někdy se to povede jindy ne .. získá tím ale velkou hromadu steam klíčů které dá okamžitě k prodeji za minimální cenu na G2A.
  3. mezitím ze okradení majítelé karet dozvídají o nezvyklých pohybech na svém účtu a postupně jeden vedle druhého zmíněné platby reklamují u svých bank.
  4. banky nejen že platbu stornují ale dokonce i pokutují obchodníka, v tomto případě steam potažmo autory hry, kteří nejen že nic nevydělají ale ještě platí cashback pokutu.
  5. Podvodník však už steam klíče prodal a autoři hry tyto klíče nezneplatňují protože nemají zájem o negativní recenze ze strany uživatelů, jimiž držený klíč byl zneplatněn.

… stačí takto ? Ve zkratce, jsou to lumpové, a pokud chcete okrást vývojáře, tak raději jejich hru ukradněte na bittorrentu protože je to nejvyjde tak draho – alespoň nebudou muset platit pokutu za cashback.

Malvína

A je to ofiko stránka? Co se podívat na internetu, zda jsou již nějací spokojení uživatelé?

anonym

GTA 5 se dá sehnat i za 300 Kč, Heuréka pomůže.

Co se týče g2a, mám pocit, že přeprodávaj kódy, který získali čertví kde. Přečtěte si jejich podmínky co se týče nefunkčních kódů a vrácení peněz.

anonym

Jinak doplnění mé odpovědi o zdroj zde https://youtu­.be/3v51ddugWPE?t=3011

Pokud chcete hru koupit levně, ale tak aby z toho autoři něco měli a nemáte v úmyslu je prostě jen okrást, raději si počkejte na slevu přímo na steamu, bývá tam u této hry velmi častá 50% sleva kdy cena spadne na 400 Kč

anonym

Viz tento graf vývoje ceny na steamu (včetně patrných slev) – graf najdete na stránce úplně dole – https://steam­db.info/app/271590/