Domaldo

Jaký máte názor na paralelní realitu?

Jaký máte názor na paralelní světy neboli mnohovesmír?

Myslíte že je tato teorie pravdivá nebo to jsou jen báchorky?

Odpovědi
Edison

Pravdou může být vše, co není vyvráceno. A ani tím si nelze být zcela jist.

Kepler

Je to jen nepodložená teorie, která se nedá dokázat ani vyvrátit.

hapiky

Dalo by se tomu věřit, pokud bychom dokázali vrátit čas a něco v minulosti změnit.

ivzez

Teorie je „jenom“ teorie, nemůže být pravdivá ani lživá.

Je to jen teorie.
Teprve časem se může (ale nemusí) ukázat, jak to je ve skutečnosti.

Dochy

Je to teorie. Neexistuje pravdivá nebo lživá teorie. Později může být potvrzená nebo vyvrácená.