slipknotak

Paralelní vesmír

Michio Kaku popsal jak se dostad do paralelního vesmíru je to složité nebudu to tu rozepisovat, nicméně tvrdil že paralelní vesmír je nás blíže než oblečení a že skoro každý v něm má svého dvojníka. Znamená to že každý dvojník dělá přesně to co já v mém vesmíru ? a taky tam říkali lidé ze je zajima co dela jejich dvojník jestli je ucitel nebo neco proste ale jak může dvojník dělat neco jiného když je k nám blíže než oblečení? Jak se můžeme pohybovat každý jinak a přitom být tak blízko u sebe ?
Doplňuji:
To mi vždy vrtalo hlavou.

Odpovědi
chudst

A teprve se zamyslete nad nekonecnou moznosti paralelich vesmiru – kdy ke kazde vasi reakci existuje reakce dalsi v alternativnim vesmiru. (Takze nekde jsme teoreticky uz zahubili sami sebe, jinde vladne Hitler, a jinde uz litame na Mars :)).

Pro lehci predstavu: nepredstavujte si, ze je paralelni vesmir blizko vas, ale na jine planete, kde se proste vse vyviji podobne. Nebo si predstavte, ze mate bryle, ktere kdyz si nasadite, uvidite „neviditelne tvory“ – lid z alternativni reality.