Lgee

Jaký máte názor na LGBT komunitu?

Nejlepší odpověď
paul1

Každý má právo na svoj vlastní identitu a svobodu projevu. V předcházejícím režimu to bylo u nás tuším trestné a v některých zemích je tomu bohužel tak i teď.

Další odpovědi
led

Nech brouka žít, pokud neškodí
Pri všetkom treba poznať mieru, platí to pre všetkých v spoločnosti, aj pre LGBT komunitu.
Vývoj života a spoločnosti nie je priamy ale na svojej ceste prechádza množstvom zákrut a naráža na rôzne prekážky

Rušia ma verejné cirkusy LGBT aj nezmyselné zákony nimi presadzované spojené so znásilňovaním spoločnosti (v akejkoľvek spoločensko-politickej forme) vyznávajúcej život človeka v dvoch základných pohlaviach potrebných pre pokračovanie života.
Pokiaľ príslušníci LGBT komunity a ich podporovatelia žijú svojim životom a násilne nepretláčajú svoje názory (aj mediálne a právne, ako sa deje aj dnes) do väčšinovej spoločnosti, podobne ako to bolo praxou diktatúrach a presadzovaní jediného a skutočného XY (za XY si dosaďte predstaviteľa akéhokoľvek náboženstva a moci v histórii ľudstva) násilným spôsobom MY JEDINÍ SME OPRÁVNENÍ ROZHODOVAŤ, ČO JE SPRÁVNÉ
Príslušníci LGBT mi neprekážajú, pokiaľ neznásilňujú náš spôsob života.

Dochy

Ti co to nepřeháněj se sebezviditelňováním mi nevaděj. Některé akce mi připadaj za hranicí vkusu a slušnosti.

zjentek

Cool guys.

Savier

Negativní.

elkon

Nezajímají mě, ale vadí mi, jak se stále někde předvádí a vnucují. Je to jejich život, tak ať s tím neotravují druhé.

Ametyst

Tak, jak je mediálně a politicky prosazovaná jako další podivná menšina, tak ji vnímám negativně. Vrchnosti se líbí, že se nemnoží. Ovšem z toho plyne, že může porušovat práva dítěte, třeba na to mít maminku a tatínka.

Hlada

Z hlediska Gaussovy křivky to je patologické chování, ke kterému by se mělo tak přistupovat.

Zdroj: https://slide­player.cz/sli­de/2785825/10/i­mages/42/Norm%C3%A1ln%C3­%AD+rozlo%C5%BE­en%C3%AD+hodnot+a+sm%C4%­9Brodatn%C3%A1+od­chylka.jpg

Roman71

Jako lidé mi nevadí, ale..

Jakmile začne někdo z této komunity poukazovat na to, že kromě manželství muže a ženy je v pořádku i partnerství muže s mužem a ženy se ženou (protože tady se o manželství a rodině rozhodně mluvit nedá), začne se mi dělat nevolno. Já osobně stavy, kdy je mi (nejen při představě soužití dvou lidí stejného pohlaví) špatně od žaludku, bytostně nesnáším.

da ny

Budu jen opakovat: „Nech brouka žít, pokud neškodí….“

Kdo určuje, co je x není správné? Co je x není normální.
Morálku a pravidla, přece určuje/nastavuje jen člověk…..

Pro mne jsou to lidé, s právem na život, který jim vyhovuje, …. i na partnerský.
Někteří i děti mají 😉 Mají “ochotné kamarádky, kamarády“, aj.