Avatar uživatele
Lgee

Jaký máte názor na LGBT komunitu?

Upravil/a: Lgee

Zajímavá 0 před 118 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Každý má právo na svoj vlastní identitu a svobodu projevu. V předcházejícím režimu to bylo u nás tuším trestné a v některých zemích je tomu bohužel tak i teď.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Nech brouka žít, pokud neškodí
Pri všetkom treba poznať mieru, platí to pre všetkých v spoločnosti, aj pre LGBT komunitu.
Vývoj života a spoločnosti nie je priamy ale na svojej ceste prechádza množstvom zákrut a naráža na rôzne prekážky

Rušia ma verejné cirkusy LGBT aj nezmyselné zákony nimi presadzované spojené so znásilňovaním spoločnosti (v akejkoľvek spoločensko-politickej forme) vyznávajúcej život človeka v dvoch základných pohlaviach potrebných pre pokračovanie života.
Pokiaľ príslušníci LGBT komunity a ich podporovatelia žijú svojim životom a násilne nepretláčajú svoje názory (aj mediálne a právne, ako sa deje aj dnes) do väčšinovej spoločnosti, podobne ako to bolo praxou diktatúrach a presadzovaní jediného a skutočného XY (za XY si dosaďte predstaviteľa akéhokoľvek náboženstva a moci v histórii ľudstva) násilným spôsobom MY JEDINÍ SME OPRÁVNENÍ ROZHODOVAŤ, ČO JE SPRÁVNÉ
Príslušníci LGBT mi neprekážajú, pokiaľ neznásilňujú náš spôsob života.

Upravil/a: led

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?da ny Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Ti co to nepřeháněj se sebezviditelňováním mi nevaděj. Některé akce mi připadaj za hranicí vkusu a slušnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Cool guys.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

Negativní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nezajímají mě, ale vadí mi, jak se stále někde předvádí a vnucují. Je to jejich život, tak ať s tím neotravují druhé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Tak, jak je mediálně a politicky prosazovaná jako další podivná menšina, tak ji vnímám negativně. Vrchnosti se líbí, že se nemnoží. Ovšem z toho plyne, že může porušovat práva dítěte, třeba na to mít maminku a tatínka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Z hlediska Gaussovy křivky to je patologické chování, ke kterému by se mělo tak přistupovat.

Zdroj: https://slide­player.cz/sli­de/2785825/10/i­mages/42/Norm%C3%A1ln%C3­%AD+rozlo%C5%BE­en%C3%AD+hodnot+a+sm%C4%­9Brodatn%C3%A1+od­chylka.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Jako lidé mi nevadí, ale..

Jakmile začne někdo z této komunity poukazovat na to, že kromě manželství muže a ženy je v pořádku i partnerství muže s mužem a ženy se ženou (protože tady se o manželství a rodině rozhodně mluvit nedá), začne se mi dělat nevolno. Já osobně stavy, kdy je mi (nejen při představě soužití dvou lidí stejného pohlaví) špatně od žaludku, bytostně nesnáším.

Upravil/a: Roman71

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Budu jen opakovat: „Nech brouka žít, pokud neškodí….“

Kdo určuje, co je x není správné? Co je x není normální.
Morálku a pravidla, přece určuje/nastavuje jen člověk…..

Pro mne jsou to lidé, s právem na život, který jim vyhovuje, …. i na partnerský.
Někteří i děti mají 😉 Mají “ochotné kamarádky, kamarády“, aj.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek