Curiosity

Jaký máte názor na Ivetu Bartošovou?

Tak celkově. Co si o ní myslíte. Proč dělá co dělá. Jaký je to člověk. Proč ji máte nebo nemáte rádi. Obdivujete ji za něco. Omlouváte její chování nebo si myslíte, že je opravdu blázen. Myslíte, že říká pravdu nebo je mimo? Jaký je Váš názor na tohoto člověka? Děkuji

Nejlepší odpověď
Deli

Přiznám se, že mám pocit, že kdysi zpívala hezky, ale dnes už je to hysterka, která vydělává jen na dalších a dalších skandálech. Jak ji vidím na první straně novin, ani si je nekoupím. Chudák Artur, takovou matku mít.
Myslím, že by se měla uklidnit a začít žít normálně, bez hysterických výlevů, scén, pozornosti médií atd. Začátek je ovšem někde v psychiatrické léčebně. Jen tam vydržet, paní Bartošová!

Další odpovědi
ten který je

Ač poslouchám úplně jinou hudbu než zpívá Iveta Bartošová tak ji neodsuzuji.Připadá mi poslední dobou jako štvaná zvěř kterou uhání mediální vlci z bulváru.Je to jen a jen člověk se svými klady i zápory.Nevěřím tomu že když se o ní všude píše že jí to dělá dobře.

iceT

Nemám názor-nikdy jsem ji neměla moc v lásce.Ani její pěvecký styl,jsou u nás mnohem lepší zpěvačky.To jsem se teprve nedávno dočetla,že byla i Zlatou slavicí,což mě docela překvapilo.Kdysi možná byla i populární-ne pro mě-pamatuju si na Knoflíky lásky nebo titulní píseň k Chlapci a chlapi.Tenkrát byla samozřejmě mladá,krásná…stár­nem všichni stejně i když samozřejmě každý jinak,ale to není o stáří.
Myslím,že popularita jí zatemnila mozek,to stalo mnohem více lidem,někteří na to i doplatili.

jendahun

Jsme – nebo byli jsme z jednoho města,znal jsem i jejího bráchu.Pěkná holka z Valašska,krásný hlas – neštěstí,co z ní udělala sláva,Praha a ona sama.Chudáci rodiče i sourozenci.
Tak se strašně chtěla dostat do lepší společnosti,vy­niknout a být slavná,až z toho zblbla a zhnusněla.Dnes je mi na blití,když někde vidím ji,nebo bachratého hnusáka Arturka.Kdyby seděla doma a necpala se do Prahy,mohla být v pohodě.Teď už potřebuje jenom malý dvůr a velký bič a makat makat a makat manuálně.Škoda takového talentu.

Rufus

Kdysi hezká a přirozená příjemná holka. Jinak přesně je to to, o čem píší předešlé příspěvky, poměrně rychlá a úspěšná sláva ji nutila běžet výš a výš, no ale pád se vždycky nakonec koná. Někdo se s tím vyrovná s rozumem, dokonce i s noblesou. Iveta je jak tonoucí chytající se stébla za pomocí médií a nových a nových skandálů. Snad už ani neví co chce, neví, že by se jí třeba sakra ulehčilo, kdyby se stáhla se ctí. Srovnání asi bude kulhat, ale nedovedu si ani s námahou představit, že by se tak někdy, byť jen maličko chovala decentní a na úrovni Yvetta Simonová. A to jsem nikdy nebyla její fanynkou…