Avatar uživatele
Bronzový

Jaký máte názor na Česko-romskou vlajku ?

https://www.youtube.com/… Já si myslím že by vlajka měla zůstat taková jaká je, proč bychom se měli dělit o vlajku s jinou rasou která se u nás v ČR ani neumí chovat slušně a jen krade, rozbíjí, ničí, zabíjí, týrá děti, důchodce prostě všechny, živíme je my co pracujeme když oni sedí v domě který sme jim opět zaplatili my, a ještě si tu vymýšlí tohle ? teda nechci urazit ty slušné romy ( kterých je jen tak 10% ) ale kdyby se všeci všeci romové chovali jako normální český bílý slušný člověk pak bych teprv, možná začal uvažovat o něčem česko-romském. jaký na to máte názor vy ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

To je zas jen nějaká cílená provokace, aby se přilil olej do ohně. Někteří cikáni dost provokují a extremisté se toho chytají. Bohužel.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

to je hanobeni narodnich symbolu - divim se ze je nekdo nezalazuje


Avatar uživatele
Registrovaný

Strašné! Hanobné a zneuctění národních symbolů! Tuto vlajku máme už dost let nato, abychom věděli, že měnit ji nemáme!


Avatar uživatele
Bronzový

Jsem pro změnu, ovšem za předpokladu, že ta vlajka bude to jediné, co v tomto státě tady po nich zbyde. Asi jako v USA po indiánech, bylo by to takové hezké memento jak se nám podařilo s problematikou vyrovnat.
Doplňuji:
Jinak jsou to hrozný s***čky, co tam melou. Vlajka a státní symboly jsou jen jedny. Pokud chtějí vlastní vlajku i vlastní stát, nechť si požádají EU, možná jim i někde nějaké segreované území vyčlení.


Avatar uživatele
Zlatý

Štátna vlajka každého štátu je len jedna. Ako štátny symbol reprezentuje všetkých občanov toho štátu.
Akékoľvek iné grafické podanie (znak, farba, tvar) je porušenie jedinečnosti a funkčnosti tejto štátnej vlajky ako štátneho symbolu. Takéto prznenie štátneho symbolu je protizákonné.
Bez ohľadu, o ktorú národnostnú menšinu ide, ak si vytvorí znak, či vlajku, štátny symbol musí byť aj na tomto znaku, vlajke, bez akejkoľvek grafickej zmeny.


Avatar uživatele
Pokročilý

hnus, bída, hanobení státních symbolů, provokace národa. Tatíček Masaryk a pan E. Beneš musí v hrobě dělat přímo veletoče. A na co vůbec, jsou menšina, to rovnou může být Česko-vietnamská vlajka a nebo
Doplňuji:
Česko-světová vlajka. A nebo ještě líp co čechů udělat většinovou menšinu a cikány povýšit na menšinovou většinu. Je to hnus co se tu děje :/


Avatar uživatele
Zlatý

Jednou Romové žijí v Česku,tak by měli akceptovat české symboly,jelikož se taky za Čechy prohlašují,pokud mají v OP uvedeno národnost česká.
Jako neviděla jsem nikdy žádný občanský průkaz žádného Roma,tak nevím co tam mají napsáno,ale už několikrát jsem jsem je slyšela vykřikovat Jsem Čech.
Kromě toho si myslím,že i mezi bílými se najdou takoví co dělají totéž co jsi vypsal ve své otázce.Ale jen proto,že jsou bílí,tak je nikdo nenazývá nepřizpůsobivými.


Avatar uživatele
Stříbrný

co to je blázny, to fakt myslí vážně, nebo to bylo točené na apríla?...už většinu rómů živíme ze svých daní...a ještě jim polezeme do zadku tím, že jim věnujeme kus vlajky??...když jim vadí, jakou máme vlajku, ať se odstěhují...nikdo je nezval...
Doplňuji:
no...tak jsem se o to trochu zajímala...tohle je "projekt" skupinky bílých občanů, co se snaží o to, aby se rómové a gadžové zkamarádili...abychom prostě abychom se ke svým nepřispůsobivým spoluobčanům chovali jako k sobě rovným...a ta vlajka má symbolizovat jednotu obou "národů"...nechtějí ji jako oficialní, ale prý jen proto, aby tímto otevřeli diskusi a aby, když romové půjdou demonstrovat za svá práva, mohli jít s touhle zástavou...ale nemá to být jen vlajjka rómů, ale všech "menšin" u nás, třeba slováků...taky tu vlajku slovák vymyslel...závěrem - skupina lidí, žijící úplně mimo realitu, se rozhodla, že tím, že vymyslí tuhle vlajku, změní přístup nás k rómům...prostě utopický scénář pár aktivistů, co jsou hodně mimo mísu...


Avatar uživatele

Tak jsem podal tr. oznámení za porušení zákona č.3/2001 Sb., o státních symbolech ČR
Doplňuji:
Využil jsem elektronické podání na závadný materiál na netu http://2i.cz/…


Avatar uživatele
Bronzový

Spalit ... sam nevim jestli jsem myslel tu vlajku ;-)

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele

anonym

Tohle vidím ještě horší, začínají vystrkovat růžky. Postavit Ústředí muslimských obcí ČR mimo zákon, nabádají nenávidět ostatní víry i nevěrce, včetně bití dětí. http://eportal.parlamentnilist y.cz/…

Avatar uživatele
Zlatý

led

iceT,
preukaz, nič nového
Pozrite si:
Vládní návrh
Zákon
ze dne. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1927
o potulných cikánech a podobných tulácích.
Tento návrh bol uzákonený.
http://www.senat.cz/…
První republika měla na Romy, respektive cikány, přísný zákon
http://zpravy.idnes.cz/…
ale nebolo to len za 1.ČSR
Himmlerův výnos o deportaci Romů do Osvětimi (1942)
http://www.holocaust.cz/…
Cikáni a Rómové-historie
http://kmotrdrobek.jex.cz/…
http://media1.webgarden.name/…
Cigánska legitimácia:
http://pokec.azet.sk/…
http://pokec.azet.sk/…
http://pokec.azet.sk/…
http://pokec.azet.sk/…

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4948
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2676
Zlatý briketka10 2418
Zlatý annas 2074
Zlatý quentos 1639
Zlatý iceT 1552
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1506
Zlatý mosoj 1496

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.