Heřman

Jaký máte názor na automaty na mléko.

http://www.tmle­ko.cz/

Nejlepší odpověď
beer

Jen a jen kladné !! Spokojenost, mohu pít mléko s vůní i chutí jak za mlada, vyrábět doopravský tvaroh, sýry ap. Kyselé mléko se suchým chlebem mám přímo jako pochoutku ))
Zkušenost

Další odpovědi
www

Jsem rád, že mám jeden poblíž. Mléko ani nepřevařuji 😉.

led

Je to výhoda, keď si človek môže sám ´nadojiť´ koľko má chuť. Lepšie než povinný liter alebo pollitre.

aramah

Když se ptáte tak fůůůůůůůůj.

bolak

V životě sem vo tom neslyšel, fakt že ne, do teď jsem žil v domnění že automatem na mléko se myslí kráva. Hned si jdu přidat souřadnici do gépéeska a večer ho vyrazím pumpnout. Taky tam mají ty kamery jako jsou v bankomatu?

arygnoc

podľa mňa najlepší automat na mlieko vymyslela príroda (čerstvé mliečko rovno z prsníka (to kravské z vemena)).
čo sa týka človeka, má niekoľko výhod (dovolím si citovať svoju matku, ale povedala to už hoooooodne dávno):

  • je poruke,
  • je teplé,
  • nepotrebuje žiadnu prípravu,
  • je chutné.

a z hľadiska nás, mužov:

  • je perfektne balené.

len tak pre zaujímavosť:

viete, že prvé zviera chované pre mlieko nebol tur (krava), ale kôň?