hadimrška

Jaký máte koníček?

Odpovědi
zjentek

Postupem věku mi zůstal už jen alkohol a pes. Když se na to podívám hlouběji, tak cítím, že mě ještě baví druhým vyčítat, že nemají žádný pořádný koníček.

talka

Nevím, zda je to koníček: ráda upozorňuji v dobrém úmyslu na chybu (zvláště gramatickou), což není vždy dobře přijato; polovina to ignoruje a komu na správnosti záleží, tak poděkují a chybu napraví.