Avatar uživatele
tuCZek

Jaké máte koníčky?

Já mám práci jako koníček a poslední dobou se vrtám v různých softwerech a jednou za čas si slepím model
Doplňuji:
viz.: http://tuczek­.jex.cz/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Retko, hanny 2, dědapetr, anonym, suaeda, Banshee před 4756 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Mám práci také jako koníčka,naštěstí! -protože už nic jiného nestíhám/kosmetika a vše co s tím souvisí.
Doplňuji:
Jo ještě ráda vařím a peču.

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Mojím koníčkem je vaření,to umím už od devíti let a kupodivu mě to stále baví,proto sbírám recepty z časopisů a lepím si je do sešitu.Za ty léta jich mám už dost a dost…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nemám vyhraněného koníčka,ale rád pracuji se dřevem(MDF,dře­votřískou a pod.) a určitě mým koníčkem je i PC a net.
Doplňuji:
A rád vařím a nejraději dělám vše s čuníka.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Můj manžel má kolego stejnou práci 🙂jako vy mojím koníčkem je plavání,cesto­vání,jízda na kole a taky má práce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Mým koníčkem je fotografování a posledních dvacet let pyrotechnika a ohňostroje.
Slaboproud mi škaredě ujel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Můj koníček je muzika.Jinak dříve jsem lepil také modely 1:35 nebo 1:72 ale už na to modelářství nemám čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Můj koníček je střelba z pistole a malorážky na pohyblivý terč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stephanie

Můj koníček je tanec :) Je pro mně vším!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Fotografování, cestování, finančnictví a práce v zemědělství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Modelaření mě také hodně baví. Občas si slepím pro radost letadlo nebo něco podobného. Hodně sportuju – jezdím na koních a dělám kung-fu. Nejvíc mě ale asi zajímá příroda – rostliny, zvířata a všechno okolo. V budoucnu bych se určitě chtěla věnovat biologii. Taky mě hodně baví turistika a tramping, bohužel mám ale jen málokdy s kým jít…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Taky občas lepím modely,hlavně kamionů.Jinak rád a často poslouchám muziku.Se synem (je mu 10) jezdíme na výlety,v létě i na vandry.Taky hodně jezdíme na horských kolech,v září se chystám zkusit závody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Filmy, internet, hry na ps3.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

taky mám práci jako koníček (jsem učitel angličtiny a ve volném čase překládám americký bestseller). Jedním z největších je i poslech hudby, z většiny opět anglofonní, mám ji puštěnou div ne 24 hodin denně; v neposlední řadě četba, malba a scrabble, který hraju i závodně (za sebe a za východočeský tým, v češtině a v angličtině; jako jednotlivci se mi podařilo podařilo se loni kvalifikovat na mistrovství republiky, letos se o kvalifikaci snažím zase a budu pravděpodobně vyslán jako reprezentant ČR i na mistrovství světa, které se koná v říjnu ve Varšavě (škoda nevyužít, když se koná tak blízko…)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Fotografování,čer­nobílá,včetně vyvolání a úprav. A jak už jsem psal,radioama­téřina – nejdříve posluchač.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

letadla, focení, psaní, cestování, četba, kytara, net, občas film nebo seriál, spánek, filozofování o všem a o ničem, přátelé… a dělání se chytrá (třeba tady :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Cestovani , knizky , casopisy , ktere se tykaji psychologie. A na vas , co mate konicka pc , tak zavidim a koukam na vas jako na mimozemstany. Ja jsem jednou rekla pred syny ( 22 a 28 ) , ze pc rozumim tak ze 2 % , a oni na me : No , mami , to si fandis. ! :) Musi mi stahovat i filmy … proste mi musi vsechno pripravovat a pak ja mam dat jen enter. :)) P.S. Muzu tu jeste s vami byt ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

fotografování, cestování,čtení, pc, vše okolo květin, zahrádka, vaření a vše co s tím souvisí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Dřív jsem se hrabal v rádiích, v elektronkových televizích ale nejraději magnetofonech. Pak mizel na kole. Pak byly hospody a tam jsem prosral kus života. Zatímco pořád takový koníček je poslech elektronické specifické hudby která je ve škatulce chillout, downtempo a ambient. Zajímalo by mě víc věcí, bohužel na to nejsou tintiry takže světoznámým budu až budu korupčník.

Tlačítka (Galerie
Máte dotazy? Sem s nimi
Trocha inspirace) by měly zvát ke kliknutí, nebo trvale podtrhnuty abych věděl na co kliknout. Ale ta stránka vypadá dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Banshee

Vaření, fotografování, tanec, vesnický zábavy, sex (jen se svym partnerem, nestřídám to jak ponožky:), metalový fesťáky a metal celkově

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petrdostal

Já mám trochu náročnější koníček. Baví mě hokej i za cenu toho, že je to časově i finančně náročné. Manželka mě v tom naštěstí podporuje. Je ráda, že má ode mě klid a může se věnovat svým koníčkům. Před týdnem jsem měl narozeniny a největší radost mi udělala hokejka, kterou mi manželka koupila z https://www.bau­erhockey.cz/hrac-hokejky . Hned jsem ji vyzkoušel a hraje se mi s ní dobře, tak jsem si objednal ještě jednu, abych je mohl střídat.

před 1640 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KarolínaNovo

Mě baví kreslit. Docela se tomu věnuji. Kreslím na papír i na plátno. Teď jsem dokonce objevila, že na https://www.re­klamni-tasky.eu/papirove-tasky/ je možný potisk vlastním obrázkem, tak zvažuji, že si nechám nějaký svůj obrázek natisknout například na tašku a bude z toho originální vánoční dárek.

před 1673 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2225 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajush

Baví mě tanec,hraní na kytaru,klavír. Baví mě taky zpívání :) Věnuji se tomu už od 3 let. Taky mám ráda zvířata,ráda sportuju a vařim.Mám ráda tancování ale přestala sem se mu věnovat kvůli nedostatku času. Ale asi nejlepší zábava pro mě je když sem s kamarádkama­.S těmi se nikdy nenudim. :)

před 4075 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek