dust8

Jaký má život jednoruký člověk, pokud přišel zrovna o tu ruku, kterou uměl psát?

Najdou se např. věci, které sám už nezvládne? Jaké?

Nejlepší odpověď
Kepler

V každém případě je to komplikace, se kterou se ale dá vyrovnat. Pravák se přeučí na leváka, ten co nemá ani jednu ruku, je schopen naučit se psát a malovat nohama. Akorát dolovat šušně z nosu nohama asi nejde.

Další odpovědi
aliendrone

Samozřejmě že se takové věci najdou, typicky v tomto případě jde FAKTICKY BLBĚ tleskání. Ale i jiné věci. ;) :D :D

Kepler

alien: ba, ba, jedna ruka netleská. Přesto ti ale může dát do řepy.

aliendrone

Má recht, jen trouba by to podcenil. Už jen proto, že i kdyby ne druhá ruka, tak kopanec do tlamy to jistí. ;) :)