Nina 69

Jaký má význam číslo 69?

hodne lidem se ted objevuje nahodne cislo 69, ja slysela, ze to ma neco spolecneho se silvestrem, ale chci se zeptat i tady

Odpovědi
Kepler

Já to znám jenom jako symbol jedné z rafinovaných sexuálníh poloh.

mosoj

Ano se silvestrem, to sedí. Když ho převrátíš vzhůru nohama dostaneš to samé. Takže mnohým to o silvestru usnadňuje čtení. Dobrá vlastnost, ale k ničemu.

Kelt

Je to číslo dělitelné 3. Takže 23 × 3 = 69. A 6 je jako 9, ale vzhůru nohama. Takže 69 nebo 96 je z tohoto pohledu stejné. A jinak mne napadlo to, co napsal Kepler.

Dochy

bude zKelt: 69/96 – to Ti nevyšlo. Když se 69 otočí stejně jako 6 aby z ní byla 9, tak z 69 bude zas 69.

Viktorie II.

Keplere, ty bejku.😉